İşte İngilizlerin 2021 İçin En Popüler Tatil Destinasyonları

Güncel 21 Ocak, 09:15'de eklendi

İşte İngilizlerin 2021 İçin En Popüler Tatil Destinasyonları

Tatil karşılaştırma sitesi TravelSupermarket, 2021 yaz sezonu için İngiltere’de en çok aranan destinasyonları sıraladı. İngilizler 2021 yılında ne zaman ve nerede tatil yapmayı planlıyor?

Rusların

TravelSupermarket’ın araştırma sonuçlarına göre İngiltere’de tatil paketi fiyatlarında bir önceki yılın aynı dönemine göre % 54’e varan azalma olduğu görüldü.

 

TravelSupermarket’ın analizine göre, Mayıs – Ekim 2021 döneminde 7 gecelik tatil için aramalarda en popüler destinasyon olan Girit’tin fiyatlarında yüzde 10 oranında azalma var.

 

En popüler ikinci destinasyon olan Tenerife tatillerinde ise  yüzde 13 oranında fiyat düşüş kaydedildi. Aramalarda en çok aranan destinasyonlar arasında üçüncü olan Mayorka’ya yönelik tatil paketi fiyatları %9 azaldı. En yüksek oranda fiyat düşüşü kaydedilen destinasyon %54’lük düşüş oranı ile Algarve (Portekiz).

 

TravelSupermarket’in açıkladığı verilere göre Mayıs – Ekim 2021 dönemi için en çok aranan popüler destinasyonlar ise aşağıdaki gibi sıralandı.

Girit (Yunanistan)

Tenerife (İspanya)

Maldivler

Mayorka (İspanya)

Dubai (BAE)

Barbados

Paris / Disneyland – Paris (Fransa)

Santorini (Yunanistan)

Cancun (Meksika)

Las Vegas (ABD)

TravelSupermarket, İngilizlerin en fazla arama yaptığı tatil döneminin “Mayıs – Haziran ve Temmuz ayları olduğunu açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.