İşte Lufthansa’nın  Yeni Hava Yolu Şirketinin Ayrıntıları

Güncel 21 Ocak, 16:48'de eklendi

İşte Lufthansa’nın  Yeni Hava Yolu Şirketinin Ayrıntıları

Lufthansa, uzun mesafeli destinasyonlar için yeni kurduğu tatil (leisure) havayolu firmasına dair açıklamaları paylaştı.

Havayolu  daha önce, “Ocean” alt markasıyla kuracağını duyurduğu tatil havayolu  şirketinin ismini “Eurowings Discover” olarak değiştirdiğini  bildirdi.

Lufthansa, 2021 yaz sezonunda hizmete hazırladığı p tatil havayolu firması Eurowings Discover; uzak menzilli destinasyonlara uçacağını açıkladı. Eurowings Discover, daha önce Lufthansa’nın alt markaları olan Lufthansa City Line, Brussels Airlines ve SunExpress Deutschland tarafından gerçekleştirilen uzun menzil leisure uçuşlarını bir çatı altında toplamak için kuruldu. Lufthansa’nın yeni alt kuruluşu olan Eurowings Discover’ın IATA kodu “4Y” olacak. Eurowings Discover’ın genel müdürü ise Wolfgang Raebiger . Şirket, ilk etapta 300 kişiyi işe aldı.

 

Yeni leisure havayolu firması, ilk etapta Haziran ayından itibaren, üç Airbus 330 uçağıyla turistleri Punta Cana (Dominik Cumhuriyeti) ve Zanzibar gibi uzun menzil tatil bölgelerine uçuracak. Eurowings Discover, Almanya’da faaliyet gösteren diğer leisure havayolu firması Condor ile rekabet edecek.

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.