ITB BERLİN İptal Edildi!

Güncel 28 Şubat, 22:34'de eklendi

ITB BERLİN İptal Edildi!

ITB Berlin beklenen açıklamayı yaptı.  Sağlık Bakanlığı’nın iptal edilsin kararının ardından Federal Yönetimden gelen kararda destekledi. Ve ITB iptal edildi.ıtb

 

İşte ITB Berlin’in web sitesindeki açıklama:

TB Berlin 2020 gerçekleşmeyecek!

Yeni koronavirüs COVID-19’un artan yayılması nedeniyle, Federal Sağlık Bakanlığı ve Federal Ekonomi Bakanlığı ITB Berlin’i iptal etmeye karar verdi. Messe Berlin GmbH CEO’su Dr. Christian Göke şunları söyledi: “180’den fazla ülkeden 10.000’den fazla katılımcı ile ITB Berlin, küresel turizm endüstrisi için büyük önem taşıyor. Konuklarımızın, katılımcıların sağlığı ve güvenliği için sorumluluğumuzu alıyoruz ve şu anda gerekli hale gelen ITB Berlin 2020’nin iptalini dört gözle bekliyoruz.”

Messe Berlin Wolf-Dieter Wolf Denetim Kurulu Başkanı Şöyle Açıkladı

Messe Berlin Wolf-Dieter Wolf Denetim Kurulu Başkanı şöyle açıklıyor: “54 yıllık geçmişlerinde ITB Berlin ve Messe Berlin daha önce hiçbir zaman  böyle bir durum yaşamamıştır. Dünyadaki tüm katılımcılara ve ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. ITB Berlin’i son günlerde ve haftalarda desteklediniz için ve pazardaki ortaklarımızla güvene dayalı işbirliğimizi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz “. dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.