Jet2’nun CEO’su Steve Heapy: “Öncelik Çalıştığımız Otellerin”

Güncel 15 Ekim, 09:53'de eklendi

Jet2’nun CEO’su Steve Heapy: “Öncelik Çalıştığımız Otellerin”

İngiliz hava yolu şirketi ve tur operatörü Jet2’nun CEO’su Steve Heapy, Marmaris’te turizmcilerle bir araya geldi.

Jet2'nun CEO'su Steve Heapy

Heapy, Thomas Cook’tan doğan boşluğu Jet2’nun dolduracağını söyledi. Yeni otellerden ziyade halihazırda çok çalıştıkları otellerdeki kapasiteyi artıracaklarını söylemesi ise dikkat çekti.

Jet2’cu CEO’su Steve Heapy, Dalaman bölgesindeki otelcilere bir sunum yaptı. Jet2.com ve Jet2 Holidays’in Türkiye planlamaları ile ilgili katılımcılara bilgi aktardı.

‘’jet2 Holidays İngiltere’nin en büyük tur operatörü durumunda’’

Heapy, Thomas Cook’un iflası sonrası yaptıkları yeni koltuk planlamalarını otelcilerle paylaştı. Jet2 Holidays’in İngiltere’nin en büyük tur operatörü durumuna geldiğini ve iyi günde de kötü günde de Türkiye operasyonlarına devam edeceğini açıkladı.

‘’Önceliği çalıştığımız otellere vereceğiz’’

Heapy, Thomas Cook’tan boşalan hacmi yeni otellerden ziyade çalıştıkları otellerde kapasite artışına giderek dolduracaklarını belirtti. Ortak iş yaptıkları otellere öncelik vereceklerini dile getirdi.

‘’Tük Hükümeti Her Türlü İşbirliğine Hazır’’

Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’la görüştüğünü belirten Heapy, ‘Turizm Bakanı Ersoy mevcut durumu nasıl düzeltebiliriz diye bizlerle görüşme sağladı. Türk hükümeti bu konuyu çok iyi anladı. Sorunun çözümü için de her türlü iş birliğinin içinde yer alıyor. Bu konuda biz de kolaylık gördük” açıklamalarında bulundu.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

https://www.jet2.com/en/flights/turkey / https://www.jet2holidays.com/destinations/turkey

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.