23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Justinano Hotels’ten Çevre Temizliği

Justinano Hotels’ten Çevre Temizliği

Justiniano

Antalya’nın Alanya ilçesi Okurcular’da bulunan  Justinano Hotels’in çalışanları çevre temizliği yaptı.

Bir Kamyon çöp toplandı

Antalya’nın Alanya ilçesi Okurcular’da bulunan  Justinano Hotels’in çalışanları çevre temizliği yaptı.

Justiniano Hotels personeli, her yıl olduğu gibi bu yılda kendi bölgesinde ki Karaburun orman alanında bulunan çöpleri temizledi. Yaklaşık bir kamyon plastik pet ve cam şişe, bardak poşet toplandı.

Bu etkinliği her yıl gerçekleştiren otel, bu tarz etkinlikleri sürdürecek ve çevreyi korumaya devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa Parlamentosu’ndan Vizesiz Seyahate Onay

 

Brexit sonrasında İngiltere ve AB arasında karşılıklı olarak vize serbestisi uygulanması öngörülmüştü. Düzenleme Avrupa Parlamentosu’nda (AP) 81’e karşı 502 oyla kabul oldu. Buna göre, Brexit’in ardından hem AB hem de İngiliz vatandaşlarına her 180 günde 90 günlük vizesiz giriş imkânı sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya Valisi Ersin Yazıcı'dan 23 Nisan Mesajı

Dünya’da yer alan habere göre, düzenlemenin AB Konseyi’nde resmen onaylanması ve 12 Nisan tarihinden önce AB Resmi Gazetesi’nde yayınlanarak yürürlüğe girmesi bekleniyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Otellerde döviz alım satım işlemi yapılması yasaklandı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'ya gelen turist sayısı 1 milyonu geçti
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER