Kaan Kavaloğlu: Türkiye ve Antalya Sevdalarını Kanıtladılar

türkiye

Kaan Kavaloğlu Türkiye ve Antalya Sevdalarını Kanıtladılar

26-27 Nisan 2021 tarihinde Antalya’da 14 ülkeden 1500 yurtdışı acentesini böylesi zor bir dönemde rekor katılımla Türkiye’ye getirerek GMT Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Lastminutefair Turizm Pazarlama Fuarı panelleriyle de sektörün ve acentelerin takdirini topladı.

Turizmde 2021 ve Turizmin Geleceği” başlıklı panelde AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu bir konuşma gerçekleştirdi. Kavaloğlu, pandemi dönemini Türk Turizminin başarı ile yönetildiğini ifade ederek Lastminutefair Turizm Pazarlama Fuarı’nı gerçekleştiren GM Center- GMT Fuarcılık  Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral ve ekibini tebrik etti.  Kavaloğlu konuşmasında fuara zor bir dönemde katılım gösteren yurtdışı acentelerine Türkiye ve Antalya Sevdalısı olduklarını bir kez daha kanıtladıkları için teşekkür etti. Ve turizmin geleceğine dair “Kitlesel turizm hareketinde hiçbir şey aynı kalmayacak”dedi.

kaan kavaloğlu

Lastminutefair, Ulaşılması Zor Bir Hedefi Gerçekleştirdi

AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu konuşmasına;”Öncelikle Lastminutefair’e katılan yurtdışı acentelerine gönülden teşekkür etmek istiyorum.Çünkü bu zorlu zamanda Lastminutefair’e gelerek Türkiye’ye ve Antalya’ya olan sevdalarını bir kez daha kanıtladılar. ” dedi.

Kaan Kavaloğlu Türkiye ve Antalya Sevdalarını Kanıtladılar

Kavaloğlu; “Bu zorlu zamanda bu organizasyonu gerçekleştirme cesareti gösteren GM Center- GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral’e teşekkür ediyorum. Gerçekten ulaşılması zor bir hedefe ekibiyle birlikte çok çalışarak ve  çok çaba sarf ederek gerçekleştirdiler. Onları yürekten kutluyorum.” dedi.

“Kitlesel Turizm Hareketinde Hiçbir Şey Aynı Kalmayacak”

Kavaloğlu konuşmasının devamında ;”Biz turizmciler, zor ve farklı bir dönemden geçmekteyiz. Bu içinde bulunduğumuz durum bir süre sonra geçecek.” diyerek bu süreci Türk Turizminin nasıl başarı ile atlattığını şu cümlelerle yurt dışı acentelerine aktardı; “Şu anda önemli olan pandemi sürecinden sonra bu dönem zarfında yaptıklarımız ve yapamadıklarımızdır. Bunları gelecekte hep birlikte önümüze koyarak değerlendirme fırsatı bulacağız. Ama yakın gelecek için söyleyebilirim ki; kitlesel turizm hareketinde hiçbir şey aynı kalmayacak. Özellikle, siz acentelerin geldiği BDT ülkelerinden  Türkiye’ye çok ciddi tatil talepleri almaktayız. Biz ülke olarak Güvenli Turizm Sertifikası’nı dünyada en iyi uygulayan ülkeler arasında yer alarak pandemi sürecini başarıyla yönettik.” dedi.

İnsanların  Hayal Ettikleri Tatillere En Kısa Zamanda Kavuşmaları En Büyük Arzum

Kavaloğlu 2021 yılı ve turizmin geleceği hakkında ise; ” Ben 2021 yılının daha iyi geçeceğini düşünüyordum. Tabi ki önemli olan önce sağlık. Ve Sağlık söz konusu olduğunda turizmden bahsetmek çok kolay değil. Tüm dünya insanlarının, önce sağlıklı günlerine sonra da hayal ettikleri  tatillere en yakın zamanda kavuşmalarını diliyorum.”dedi.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında: GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Son Sayısını Okumak İçin Tıklayın!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here