Kamu Bankalarından Tatil Destek Kredisi!

Güncel 1 Haziran, 12:57'de eklendi

Kamu Bankalarından Tatil Destek Kredisi!

Kamu bankaları, turizm için tatil kredi paketi açıkladı.

para

Kamu bankaları, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için tatile gitmek isteyen ancak ekonomik gücü el vermeyen vatandaşlara dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor.

Tatil Destek Tüketici Kredisi

Tatile gitmek isteyen ve ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacı uygun şartlarda sağlayacak. Yanı sıra, turizm sektörünü desteklemek amacıyla;

Seyahat acenteleri bankalarla anlaşma yapacak, tatil paketi satın almak için başvuran müşterilere 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman olanağı sağlayacak. Kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek. Müşterilerin taksit ödemesi 9 ay sonra başlamış olacak. Bu doğrultuda müşterilerin kullanacağı kredinin aylık faizi %0,67 oranına denk geliyor.

Tatil Destek Kredi Kartı Uygulaması

Seyahat acenteleri ile yapılacak anlaşmalarla vatandaşlara tatil paketlerini, kredi kartlarıyla 3 ay ödemesiz, devamında 15 taksitle ödeme ile toplam 18 ay peşin fiyatına, faizsiz satın alabilmeleri sağlanacak. Üye iş yeri kampanya anlaşması yapılan firmalar bankaların web sitesinde yayımlanacak.

Tatil Destek Kredi Paketine başvuru tarihi ve kanalı ise bu hafta içinde açıklanmış olacak.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.