31.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

KATİD’de Murat Toktaş güven tazeledi

Daha önce pandemi nedeniyle ertelenen KATİD (Karadeniz Turizm İşletmeleri Derneği) genel kurulu Samsun North Point Otel’de yapıldı. Tek liste ile gerçekleşiitirilen seçimde Murat Toktaş, 3’üncü kez KATİD Başkanlığı’na seçildi. Seçimden sonra KATİD üyelerine teşekkür eden Toktaş, “Pandemi dönemi, turizm sektörünü de derinden sarstı. Ancak normalleşme dönemine girildikten sonra ciddi bir hareketlilik başladı. Dilerim pandemi yeniden etkin olmaz ve sağlıklı günler devam eder. Pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız Genel Kurulumuzu da normalleşmenin ardından gerçekleştirdik” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

KATİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Murat Toktaş, Serkan Serdar, Mustafa Yılmaz, Erdinç Sezer, Erdinç Sezer, Fatih Kızıltan, Onur Bıyıklı, Volkan Aydın.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ahmet Çobanoğlu, Seval Demirci Güccan, Ekrem Çavuşoğlu, Kenan Yusuf Yantur, Cem Dilimen, İsmail Hakkı Kara, Gül Seval Özkök.

Denetleme Kurulu Üyeleri: Orhan Kadıoğlu, Suat Soydemir, Erçin Ulusoy.

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Mustafa Öztürk, Bekir Cengiz, A.Gafur Turan

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER