Kavaloğlu: İç Turizm Olmazsa Olmaz

Güncel 20 Şubat, 11:38'de eklendi

Kavaloğlu: İç Turizm Olmazsa Olmaz

Kavaloğlu, “Biz 2020 yılını iç turizm sayesinde atlattık” dedi. İç Turizmin sektörün olmazsa olmazı” dedi.

kaan- kavaloğlu

AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, A Para programında Şafak Tükle’nin sorularını cevapladı.

Kavaloğlu, “Biz 2020 yılını iç turizm sayesinde atlattık” dedi.

2019 yılında Limak Hotels’te iç turizmin payının yüzde 15-17 seviyelerinde iken bu oranın 2020 yılında yüzde 30’a çıktığını sözlerine ekledi. “2021 yılı ve sonrasında bu oranın yüzde 25’in altına düşmesine izin vermeyeceklerini ifade etti.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ramazan Özdemir 20 Şubat 2021

Turizmde başlama tarih ne zaman turizmde iyileşme olcakmi