Kazakistan Dış Hat Uçuşlarını Başlatıyor

Güncel 14 Ağustos, 10:15'de eklendi

Kazakistan Dış Hat Uçuşlarını Başlatıyor

Kazakistan Sanayi ve İnovasyon Gelişme Bakanlığı, Kazakistan’ın 17 Ağustos 2020 tarihinden itibaren kademeli olarak dış hat uçuşları başlatacağını duyurdu.

uçuş

Kazakistan Sanayi ve İnovasyon Gelişme Bakanlığı, Kazakistan’ın 17 Ağustos 2020 tarihinden itibaren kademeli olarak dış hat uçuşları başlatacağını açıkladı.Tarifeli uçak seferleri sıkı hijyen kurallarına ve karşı tarafın öne sürdüğü taleplere uyum sağlanarak kademeli olarak başlayacak. Uçuşlar, Birleşik Arap Emirlikleri, Beyaz Rusya, Almanya, Hollanda, Mısır, Ukrayna ve Rusya’ya gerçekleşecek.

 

Dış hat sefer sayısı bu ülkelerle mevcut hükümetler arası anlaşmalara istinaden ve rotaya göre uçakların doluluk oranı dikkate alınarak belirlenecek. Uçuşlar ve bilet satışı havayolu şirketlerinin resmi sitelerinde yayınlanan uçuş çizelgesine göre yapılacak. Bu ülkeler sınır geçiş kısıtlamalarını kaldırdıkça ve epidemiyolojik durum iyileştikçe Kazakistan ve bu ülkeler tarafından belirlenen sıkı sıhhi tedbirler uygulanarak gerçekleştirilecek. /Airport

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

Polonya Pazarı’ndan Antalya Havalimanı’na İki Yeni Hava Yolu Şirketi Uçacak

Antalya Havalimanı’na yurt dışından uçan şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor.

 

Rusya’dan 10 Ağustos’ta uçuşların başladığı Antalya’ya Polonya’dan da iki hava yolu şirketi sefer düzenlemeye başlayacak. Smartwings Poland ve Rynair Antalya’ya polonya’dan uçacak iki yeni havayolu.

Smartwings Poland Antalya’ya ilk uçuşun Polonya’dan 12 Ağustos tarihi itibariyle başladı. Dün ilk uçuşunu  gerçekleştiren hava yolu yaz sezonu seferlerine devam edecek. Havayolu şirketi 2020 yaz sezonu boyunca Varşova – Antalya rotasında uçacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.