17.8 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Kentler markalaştığında yeni dönem başlayacak

Nirnava CEO’su Korhan Alşan GM Turizm Dergisine Nirvana Hotels’in kış dönemi hazırlıklarını, MICE alanındaki çalışmalarını aktardı. Ayrıca Korhan Alşan, turizmin geleceğine dair sektöre önemli mesajlar aktardı.

Nirnava Cosmopolitan’da MICE pazarı da hareketli geçecek gibi görünüyor, bu konudaki faaliyetleriniz nedir?

Nirvana Cosmopolitan’ın alan ve konsept tasarımda MICE konu başlığı ayrı bir önem taşıyor. Havalimanına yakınlık, çok alternatifli modern toplantı mekanları, açık hava organizasyonları için alan zenginliği, çok çeşitli yeni nesil konseptler, özel tasarım iş ofisleri ve asistanlık hizmetleri, gastronomide farklı ve inovatif mekan çeşitliliği, tesis genelinde var olan özel aktivite ve eğlence alternatifleri, spor oteli alt yapısının tüm detayları ile tesis bünyesinde bulunması, Cosmopolitan’ı kendi ürün gamında çok özel bir konuma pozisyonlandırıyor. MICE pazarından çok ciddi bir talep alıyoruz. Bu durum, yapılan yatırımların ne denli doğru olduğunu bizlere göstermekte. Nirvana Cosmopolitan olarak toplamda 10 bin m2’ye varan alternatifli salonlarımız ve yeni nesil otelcilikteki öncü kimliğimiz ile MICE etkinliklerinin 1 numaralı tesisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

NIRVANA MARKASI BÜNYESİNDE GELİŞTİRMEKTE OLDUĞUMUZ ÖZEL ÜRÜNLERİMİZİ 2022 YILINDA DEVREYE ALACAĞIZ

Kış aylarında Nirvana Hotels olarak planlarınız nedir?
Nirvana Cosmopolitan, bizler için aynı zamanda Nirvana markalı tesislerimizin ortak baz standartlarını oluşturduğumuz bir AR- GE merkezi niteliğinde. Bu özelliği ile 12 ay açık olan tesisimizde kış döneminde birincil önceliğimiz çekirdek kadrolarımızın çok iyi şekilde eğitilmesi olacak. Eğitimin temel teması yeni nesil farklı konseptimiz olarak öne çıkartılacak. Aynı zamanda Cosmopolitan tesisine ve Antalya ya değer katacak çok önemli yeni iki ürün ve bu ürünlerin konsepti ile alakalı proje geliştirme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu özel ürünlerimizi 2022 de devreye almayı planlıyoruz. Her ikisi de büyük ses getirecek fark yaratacak projeler. Gelişim ve kalite, Kilit Grup’un ve Nirvana markası felsefesinin ana omurgasını oluşturuyor.

Kilit grup, derin tecrübesini ve gücünü maksimum oranda otelcilik faaliyetleri üzerinde tatbik ederek, konuklarına kişiselleştirilmiş özel bir tatil deneyimini hissettirmeye çalışıyor. Konuklarımızın geri dönüşleri geleceğe ve doğru yolda olduğumuza dair bizlere çok önemli mesajlar veriyor. Nirvana Hotels, toplam kalite felsefesi ile yatırımcısına, çalışanlarına, konuklarına ve iş ortaklarına yüksek katma değer yaratacak bir vizyonla hedeflerine emin adımlar ile ilerliyor.

Turizm profesyonellerine iletmek istediğiniz mesaj nedir?
Turizmde çok parlak bir geleceğin mevcudiyetine her zaman inandım. Başarılı otel markaları ile birlikte, Antalya şehrimizin de dünya markası bir destinasyona dönüştürülmesi çok kritik ve önemli bir konu. Turizm kentlerimizi marka şehirler yapabildiğimiz gün Turizm de ülke olarak yeni bir döneme, yeni bir seviyeye geçiş yapacağımız gün olacaktır. Bu konuda turizmde rol alan tüm bireylere görev ve sorumluluk düşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER