KETOB’dan Bugün Gıda Güvenliği Ve Alkol Denetimi Eğitimi

Güncel 16 Nisan, 11:01'de eklendi

KETOB’dan Bugün Gıda Güvenliği Ve Alkol Denetimi Eğitimi

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle, “Gıda Güvenliği ve Alkol Denetimi Eğitimi”  toplantısı düzenleniyor.

KETOB

Tüm KETOB üyelerinin davetli olduğu toplantı bugün saat 14.00’de tüm üyelerinin katılımı ile Limak Limra Otel’de gerçekleşecek.

Sezonun başlamasıyla birlikte eğitimlerde başladı.  Kemer’de bugün bu eğitimlerden biri gerçekleşecek.

KETOB (Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği), Satın Alma ve Genel Müdürlerine “Gıda Güvenliği ve Alkol Denetimi Eğitimi” verecek. Konu hakkında detayları yazılı açıklama ile bildirdi.

Kemer Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliğince yapılan bilgilendirme;

“Turizm sezonunun açılması sebebiyle ilçemizdeki otellerde oluşabilecek gıda zehirlenmelerinin önlenmesi ve sahte ve kaçak yollarla elde edilmiş alkollü iyilerin piyasada dolaşımının engellenmesi amacıyla ilçemizde bulunan otel yetkililerine (Aşçıbaşı, F&B Müdürü, Gıda Mühendisi, Satın Alma Müdür ve Genel Müdür) yönelik İlçe Müdürlüğümüz tarafından Gıda Güvenliği ve Alkol Konulu eğitim çalışması 16.04.2019 Salı günü saat 14.00’te Limak Limra Otel’de düzenlenecektir. Konunun ilgili otel yetkililerine bildirilmesi ve katılımlarının sağlanması hususunda; gereğini bilgilerinize rica ederim.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corendon Airlines Üç Günde Üç Yeni Meydandan Uçuşlara Başladı

Almanya pazarındaki büyümesini hız kesmeden sürdüren Corendon Airlines, üç günde Almanya’nın önemli havalimanları Friedrichshafen, Bremen ve Rostock’tan Antalya uçuşlarına başladı.

Geçen hafta Almanya’nın Münster şehrinde base açan ve bu meydandan Rodos’a ilk uçuşunu gerçekleştiren Corendon Airlines, son üç günde Almanya’nın üç şehrinden daha uçuşlarına başladı. Corendon Airlines’ın Almanya’nın önemli meydanlarından Friedrichshafen, Bremen ve Rostock Havalimanlarından Antalya’ya gerçekleştirdiği ilk uçuşlar için düzenlenen törenlerde bu meydanlara inen Corendon uçakları su takları ile ıslatılarak karşılandı ve sonrasında havalimanı yetkilileri tarafından uçuş ekiplerine çiçekler hediye edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.