Kovid-19 Aşısı Sunan İlk Market İngiltere’de

Güncel 14 Ocak, 12:11'de eklendi

Kovid-19 Aşısı Sunan İlk Market

İngiltere’de aşılamada yeni dönem başlıyor. 25 Ocak itibarıyla ülkede ilk kez süpermarketlerde koronavirüs aşısı uygulanacak. Pilot uygulama Birmingham’daki süpermarket zinciri şubelerinde yapılacak.

aşsı

İngiliz Süpermarket zinciri ASDA, Kovid-19 aşısı sunan ilk market oldu.

Pfizer-BioNTech aşısına ilk onayı veren ve toplu aşılama programına ilk geçen ülke olan İngiltere’de çalışmalar hızlanıyor. AstraZeneca ve Moderna aşılarına da onay verilen ülkede, ilk olarak sağlık çalışanları ve risk grubundaki yaşlılar aşılanıyor.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

GÜÇLÜ ETKİLEŞİM İLE İKİ AŞAMALI OYLAMA

Kazananları seçmek için dört haftalık zaman diliminde iki ayrı süreçten oluşan anket bu yıl Türkçe ile 5 dilde ( İngilizce, Almanca, Rusca ve İspanyolca) oylanabilecek. 2019 yılında 100 bini aşkın ziyaret ile sektör profesyonellerinin ve paydaşlarının katılım gösterdiği QM Awards turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yılda güçlü bir etkileşim ağı oluşturacak. Bu etkileşim ile oylama anketinde yer alan markalar, 5 dilde en az 11 ülkede turizmin Türkiye paydaşları ile buluşma ve kendilerini ifade edebilme fırsat ve avantajını yakalayacaklar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.