KUŞADASI’NA GELMEYEN DRV, O ARAP ÜLKESİNE GİDİYOR !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 9 Mart, 10:17'de eklendi
 Geçen yıl Kuşadası’nda yapacağı genel kurul toplantısını iptal eden Alman Seyahat Acenteleri Birliği – DRV´nin yıllık toplantısı Resü’l-Hayme´de yapılacak.
DRV’nin 2017 yılındaki yıllık toplantısı, uluslararası alanda “Ras Al Khaimah” olarak tanınan Birleşik Arap Emirliklere bağlı ülkede yapılacak. 7 ile 9 Aralık tarihleri arasında yapılacak toplantının ev sahipliğini Ras Al Khaimah Tourism Development Authority (RAKTDA) üstlenecek.

Tourexpi.com’da yer alan habere göre DRV Başkanı Norbert Fiebig “Resü´l-Hayme bir tatil destinasyonu olarak ve özellikle Almanlar için gittikçe daha büyük bir önem kazanmaktadır. Birliğimizin yıllık toplantısını orada düzenleme kararı, eminim, bu emirliğin daha da cazip hale gelmesine yardımcı olacak” dedi.

Toplantıya katılma başvuruları önümüzdeki Nisan ayından itibaren yapılabilecek; uçuş, otel ve kongre olanakları ile ilgili tüm ayrıntılı bilgiler de Nisan ayından itibaren www.drv-jahrestagung.de adresinde bulunabilecek.

Resü’l-Hayme, Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan emirliklerden biri. Umman Burnu üzerinde yer alıyor ve kuzeyde Basra Körfezi üzerinde yaklaşık 56 km’lik bir kıyı şeridine sahip.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.