Kuveyt Havayolları Sabiha Gökçen Uçuşlarına Başlıyor

Güncel 15 Eylül, 09:42'de eklendi

Kuveyt Havayolları Sabiha Gökçen Uçuşlarına Başlıyor

Kuveyt’in ulusal hava yolu şirketi Kuveyt Havayolları, 28 Eylül’den itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na tarifeli uçuşlarına yeniden başlayacağını duyurdu.

Haber. aero da yer alan habere göre, Kuveyt Havayolları’ndan yapılan yazılı açıklamada, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na pazartesi, perşembe ve cumartesi olmak üzere haftada 3 sefer gerçekleştirileceği belirtildi.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 11 Mart’ta askıya alınan seferlerin 28 Eylül’den itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na başlayacağı ifade edilen açıklamada, uçuşlarda salgına karşı gerekli tüm tedbirlerin alınacağı kaydedildi.

Kuveyt, Covid-19 önlemleri kapsamında 11 Mart’ta Kuveyt Havalimanı’ndan yapılan tüm ticari uçuşları çift yönlü askıya alma kararı vermişti.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

ATF’den Acente İletişim Aplikasyonu ve 360 Derece Fuarı Konsepti

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.