Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Güvenli Turizm Sertifikasıyla 1 Temmuz’da Açılıyor

Güncel 28 Haziran, 16:23'de eklendi

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Güvenli Turizm Sertifikasıyla 1 Temmuz’da Açılıyor.

 Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Güvenli Turizm Sertifikasıyla 1 Temmuz’da kapılarına misafirlerine tekrardan açıyor.  Tekrardan sektöre Merhaba diyebilmenin mutluluğunu yaşayan tesiste tüm önlemler alındı.

long beach

Üst Düzey Önlemlerle Hizmet Vermeye  Devam Edecek

Long Beach Hotels, önceliğinin, misafirlerinin, çalışanların ve partnerlerinin mutluluğu, sağlığı ve güvenliği olduğunu belirtti. Sürecin etkilerini en aza indirmek için üst düzeyde önlemlerle, misafirlerine  hizmet edecek. Ve Tesis, çalışanlarının sağlığı için “Pandemi Eylem Planı”nı uygulayacak.

Güvenlik ve Gıda Yönetiminde de Üst Tedbirler…

Tesis, tüm yasal zorunluluklar yanında; uzun yıllardır Enfeksiyon Yayılım Önleme Prosedürünün (POSI Prevention of Spread of Infection), ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gibi gıda ve su güvenliği prosedürlerinin, risk analizleri ve acil durum eylem planı, prosedür ve talimatların, tüm yeni tedbirlerle birlikte misafleri için uygulanmaya devam etmekte olduğunu mutlulukla paylaştı.

Otel Hakkında:

Long Beach Resort Hotel & Spa kum/çakıl ve güzel plajlarıyla ünlü İncekum bölgesinde, denize sıfır, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, eğlence, dinlence ve aktivite sunuyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Akdeniz’in incisi Alanya’ya 20 km, şehir merkezine (Avsallar, Konaklı) 5 km, Antalya Havalimanına 90 km ve Gazipaşa/Alanya Havalimanına 60 km uzaklıkta bulunuyor. Ultra her şey dahil hizmeti veren tesisimiz, 75.000 m2 alan üzerine kurulu 9 katlı bir ana bina ve bahçe içinde bulunan 48 Havuz Villa ve 24 Chalet’den oluşuyor. Toplam 800 odası ile size eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmayı bekliyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.