27.3 C
Antalya
Cumartesi, Eylül 25, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Lufthansa turizm için yeni havayolu şirketi kurdu

Almanya’nın ulusal havayolları şirketi olan Lufthansa, turizm odaklı çalışacak yeni bir havayolu şirketi daha kurdu. Türk Hava Yolları ile birlikte SunExpress’in de ortağı olan Lufthansa’nın yeni şirketinin adının ‘’Eurowings Discover’’ olduğu bildirildi. Bu cumartesi Kenya ve Zanzibar uçuşları ile faaliyete başlayacak olan yeni havayolu şirketinin 2022 yaz sezonuna kadar 21 uçaklık bir filoya ulaştırılması planlanıyor. Şu anda 600 kişilik bir kadro oluşturan ’Eurowings Discover isimli şirketin, bir bu kadar daha personel alımı için ilanlar yayınladı.

Turistik destinasyonlara tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirecek olan Eurowings Discover’in Condor ve TUIfly gibi şirketlere rakip olması bekleniyor. Almanya´nın bayrak taşıyıcısı Lufthansa, daha önce turizm sektörünü hep diğer şirketlere bırakmıştı. Yeni şirket ile bu politikasını değiştirdiği ve turizm amaçlı uçuşlarda da söz sahibi olmak istediği vurgulandı.

Eurowings Discovery adlı tatil havayolları şirketinin ilk Airbus A330 modelinden 11 uzun menzilli uçağı olacak ve buna 2022 yaz aylarına kadar beş tane orta menzilli Airbus A320 eklenecek. Bunlar Akdeniz etrafındaki destinasyonlara uçacak. A330’ların Afrika, Karayip Adaları ve ABD gibi destinasyonlara uçması planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER