Macar Piyanist Ve Besteci Havasi İstanbul’da

Güncel 16 Mayıs, 11:10'de eklendi

Macar Piyanist Ve Besteci Havasi İstanbul’da

Garou, Dany Brillant, David Helfgott, Ara Malikian, Yasmin Levy gibi dünyaca ünlü isimleri Hilton konukseverliği ile buluşturan Hilton Maslak, şimdi de bu deneyimi Havasi’ye yaşatacak.

Havasi 2

Rock yıldızı gibi bir karizmaya sahip olan usta piyanist Havasi, özgün besteleriyle Pure Piano turnesi kapsamında 19 Mayıs’ta sahne alacak.

Ünlü Macar piyanist ve besteci Havasi İstanbul’a geliyor. Franz Liszt Müzik Akademisi’nden mezun olan Havasi, klasik enstrümanları modern çağa eğlenceli bir şekilde uyarlıyor. Geleneksel enstrümanlara yönelik yazılan müziği yenileyerek tekrar senfonik müzik modası haline getiren usta piyanist, aynı zamanda tam bir gösteri adamı.

Havasi, müzik dünyasının en önemli başarı hikayelerinden biri olarak kabul ediliyor.

Popüler kültürün tarihinin yazıldığı Hilton markası Maslak’taki oteli ile pek çok dünya yıldızının İstanbul’daki ilk tercihi.

Hilton İstanbul Maslak hakkında:

2018 yılında hizmet vermeye başlayan Hilton İstanbul Maslak, misafirlerine şehrin kalbinde birinci sınıf konaklama deneyimi sunuyor. İşlevsel tasarımı ve büyüleyici iç mekanları  ile şehre yepyeni bir soluk kazandıran 5 yıldızlı otelde, 17’si süit, toplam 284 oda yer alıyor.

Hilton İstanbul Maslak 6.600 metrekareden daha büyük bir alana yayılan 22 toplantı odası ve konferans alanları özellikle açık hava alanlarına sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Toplam 1.200 kişiyi ağırlayabilen, 850 metrekare genişliğindeki, gün ışığı alan Balo Salonu, 1000 metrekareye yakın fuayesi ve 5.5 metre tavan yüksekliği ile; kongreler, araba lansmanları ve farklı etkinlikler için ideal bir mekan.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.