Maya World Hotel Side Güvenli Turizm Sertifikasıyla Hizmetlerine Devam Ediyor

Güncel 8 Ağustos, 11:52'de eklendi

Maya World Hotel Side Güvenli Turizm Sertifikasıyla Hizmetlerine Devam Ediyor

güvenli

Antalya’nın tatil cennetlerinden Side’de Titreyengöl mevkiinde olan MAYA WORLD HOTEL SİDE tüm denetimleri başarılı bir şekilde geçerek Güvenli Turizm Sertifikası ile  önlem ve tedbirleriyle  birlikte hizmete sunmaya devam ediyor..

Maya World Hotel Side 30 Temmuz’da  Güvenli Turizm Sertifikası  ile Kapılarını Misafirlerine Açtı

Titreyengöl Mevkii’nde olup kum ile ünlü plajından sadece 400 metre uzaklıktadır. Sahilimiz ; ince kumlu ve düzdür. Alışveriş merkezine ve eğlence mekanlarına yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Antik şehir Side’ye 4 km, Manavgat’a 7 km. olup düzenli olarak ücretli ulaşım imkanı mevcuttur. Farklı misafir gruplarına yönelik özel olarak hazırlanmış eğlence programı kapsamında düzenlenen spor aktiviteleri ve gündüz oyunları, akşam şovları, canlı müzik, tema geceleri, gala geceleri ve partiler renkli bir tatil geçirebilmeniz için sizleri bekliyor. Çocuklarımızı eğlenirken öğrenmeye ve unutulmaz bir tatil geçirmeye de  davet ediyor!

MAYA WORLD HOTELS GRUBU olarak ‘Önlem ve güvenilir hizmet bizden , tatil planlama Sizden ‘ ilkesi ile 30 Temmuzdan itibaren kapılarını açmış bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.