Mehmet Ersoy’dan Turizm Haftası Mesajı

Güncel 15 Nisan, 12:33'de eklendi

Mehmet Ersoy’dan Turizm Haftası Mesajı

15-22 Nisan tarihleri arası turizm bilincini yaygınlaştırmak ve geliştirmek amacıyla ‘Turizm Haftası’ olarak kutlanıyor.

 

Haftanın önemine istinaden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, mesaj yayımladı.

Bakan Ersoy, ‘Turizm Haftası’ dolayısıyla mesaj yayımladı. “Türkiye her alanda olduğu gibi turizm alanında da 2023 hedeflerine sarsılmaz bir irade ve emin adımlarla ilerliyor. Turizm için attığımız her adım, marka şehirlerden gastronomiye, arkeolojiden tesisleşmeye, ulaşımdan konaklama ve personel kalitesine, Türkiye’yi uluslararası arenada lider ülke konumuna yükseltmeyi amaçlıyor. Yapılan etkinliklerle turizm bilincinin ve farkındalığının toplumda yaygınlaşmasını sağlayarak, ciddi bir katkı sağlayan Turizm Haftası’nı çok önemsiyorum. Hafta boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerde görev alan, katkı sunan herkese şükranlarımı iletiyorum. Turizm Haftası kutlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜROB Yeni Yönetimi Bakan Ersoy’u Ziyaret Etti

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret, Bakan Mehmet Ersoy’un İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki makamında oldu.

TÜROB Yönetim Kurulu Başkanı Müberra Eresin’in başkanlığındaki TÜROB heyetinin ziyaretinde, TÜROB  yönetim kurulu ile bakan Ersoy, fikir alışverişinde bulundu.

ÜROB’un ziyaretinde öne çıkan başlıklar ise;

TÜROB’un yakın dönem projeleri,

tanıtım ve pazarlama faaliyetleri olurken

En dikkat çeken Konu: “Turizm Geliştirme Fonu” idi.

Bakan Ersoy ziyaret için yönetime teşekkür etti ve  Yeni yönetime yeni dönemde başarılar diledi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.