25.3 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

MİTT Moskova Fuarı başladı, İşte fuardan ilk kareler!

MİTT Moskova Fuarı başladı, İşte fuardan ilk kareler!

 

Rusya’da gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan MITT Moskova Fuarı başladı.  Türkiye ve rakipleri açısından da önem taşıyor. dünyanın dört bir yanından ve Türkiye’den fuara yoğun ilgi var.

Fuardaki Türk Turizmcilerimizin ve Türkiye Standımızın ilk karelerini GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak sizlerle paylaştık….

 

mitt fuarda fuarda fuarda

 

 

Turizm ve Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Rus pazarına ilişkin yeni açılımlarını linki tıklayarak okuyabilirsiniz!

Mehmet Ersoy :“Keşke Şöyle Olsa, Daha İyi Olurdu”

 

Türkiye’nin merakla beklediği MITT Moskova Fuarı kapılarını açtı.  Türk turizminin önemli ana pazarlarından biri olan Rusya’dan bakalım bu yıl hangi havadisleri alacağız? İlk havadisi aldık aslında Kültür ve Turizm Bakanımız, Rusya’dan daha fazla turistin Türkiye’ye gelmesi için yeni açılımlarını fuarda anlattı…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'ya Alman ve İngiliz turist akın etti

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Almanya'dan çıkışlarda Türkiye ve İspanya lider
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS 2021 sahiplerine kavuşacak
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER