We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel MP Hotels Yaza Merhaba Dedi

MP Hotels Yaza Merhaba Dedi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Münih merkezli uluslararası otel zincirinin Alaçatı ve Bodrum’daki otelleri misafirlerine kapılarını açtı.

Alaçatı’nın en özel plajları, sörf ve eğlence merkezlerinin hemen kalbinde konumlanmış DESIGN PLUS Seya Beach Hotel, KAIRABA Alaçatı Beach Resort & Spa ve Bodrum’un en eşsiz plajlarından birine sahip KAIRABA Bodrum Imperial ile 2021 yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan grup, misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için tüm ekibiyle hazır.

 

Türk misafirlerinin gözde tatil merkezi Alaçatı, 2021 yaz sezonunda da tüm çoşkusuyla eşsiz bir tatil deneyiminin parçası olmaya aday. Alaçatı’daki otellerin misafirlerine sunduğu imkanlar arasında dünyaca ünlü bir sörf okulu ve Türkiye’nin ünlü plaj işletmeleri bulunuyor. Yine bir diğer çekim merkezlerinden olan Bodrum’un en güzel plajlarından birinde ve eğlencenin merkezinde yer alan otel, konsepti ile misafirlerini cezbetmeyi bekliyor.

 

MP Hotels’in geçen sene hayata geçirdiği ve başarıyla uyguladığı Temiz 2.0 projesi, bu yaz da misafirlerin  güvenli ve huzurlu  bir  tatil geçirebilmeleri için  hazır. Misafirler  tatillerinden ödün  vermeden keyifle zaman geçirirken, oteller misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edecekler.

 

Haziran ayı itibarıyla Türkiye’deki 14 otelini de açmaya devam edecek olan grup, misafirlerine yeni deneyimler sunarken, kişiye özel hizmetleri ile ön plana çıkacak.

 

 

Sezon hakkında bir açıklama yapan MP Hotels Türkiye CEO’su MURAT OLDAÇ;

 

2021 yaz sezonuna pozitif bir enerjiyle hızlı bir giriş yaptık. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da çok değerli misafirlerimizi ağırlayacağımızdan dolayı heyecanlıyız. Bu sezon sloganımızı “Mutluluk Yükleniyor” olarak belirledik. Bütün çabamız ve arzumuz, tüm misafirlerimizin tatillerini huzur içinde geçirip çok mutlu anılarla evlerine dönmeleridir.  Koşulsuz misafir memnuniyeti için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

MP Hotels hakkında:

2015 yılında FTI Grubu tarafından kurulan Meeting Point Hotels, 8 ülkede 13.000’den fazla odası ve 60’den fazla tesisi ile ile beş farklı markası bulunan uluslararası bir otel zinciridir. MP Hotels çatısı altında LABRANDA Hotels & Resorts, DESIGN PLUS Hotels, KAIRABA Hotels & Resorts, Club Sei ve Lemon & Soul Hotels gibi alt markalar bulunmaktadır.