NEVA TÜRKİYE HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

Güncel 19 Temmuz, 13:59'de eklendi

Geçtiğimiz günlerde Rusya’dan gelen İflas haberleri üzerine Neva Travel’ın Türkiye Ofisi faaliyetlerine devam ettiğini ve kimseyi mağdur etmeyeceklerini açıkladı.

 

 İflas haberlerinin ardından Neva Türkiye ofisi şu açıklamayı yaptı:

“Neva Türkiye olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mevcut misafir portföyümüz içerisinde yüzde 20’lik bir paya sahip olan Rusya partnerimizin şu an içinde bulunmuş olduğu durum başta diğer BDT pazarları olmak üzere faaliyette bulunduğumuz Ortadoğu, Balkan, Doğu ve Batı Avrupa pazarlarımızda herhangi bir sıkıntı oluşturmamaktadır.

 Rusya pazarında tek yetkili tur operatörümüz ve 10 yıldır işbirliği içerisinde olduğumuz ve ortak hareket ettiğimiz Neva Rusya faaliyetlerini durdurmuştur. Sigorta şirketi, Antalya Rusya Konsolosluğu ve bizim ortak hareketimizle hala Antalya’da konaklamakta olan yolcular ile ilgili girişimler başlamış olup; misafirlerin minimum düzeyde etkilenecekleri bir şekilde süreç yönetilmektedir.

Bu vesile ile Neva Travel Rusya’dan bağımsız olan Türkiye ofisinin faaliyetlerine devam ettiğini sizler vasıtasıyla değerli kamuoyuna duyuruyoruz.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.