Nihat Tümkaya Liberty Hotels’te

Güncel 13 Ocak, 13:10'de eklendi

Nihat Tümkaya Liberty Hotels’te

Turizm sektörünün deneyimli ismi Nihat Tümkaya Mayıs ayında Çalış Koyu’nda açılacak olan  Liberty Hotels Fethiye’nin Genel Müdürü görevi ile Liberty Hotels Ailesi’ne katıldı.  Nihat Tümkaya, bundan sonra bilgi birikimi ve deneyimlerini Liberty Hotels ile paylaşacak.

Biz de Gm Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Nihat Tümkaya’ya  yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Gülşen koç 14 Ocak 2021

Hayırlı olsun Nihat Bey.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.