Nirvana Mediterranean Excellence 2020’de İddialı

Güncel 7 Kasım, 14:34'de eklendi

Nirvana Mediterranean Excellence  2020’de İddialı

Nirvana Mediterranean Excellence Otel yenilenen marka imajının lansmanını görkemli bir gala gecesi ile kutladı.  Gala gecesinde, usta oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker bol eğlenceli ve müzikli “Şifa Niyetine” tiyatro oyunu ile tüm konuklara müzik dolu eğlenceli dakikalar yaşattı.

Muhteşem Burcu Güneş Konseri


Nirvana Mediterranean Excellence Otel, gala gecesinin ilerleyen saatlerinde sahne alan Burcu Güneş’in buğulu sesiyle söylediği Türkçe ve İngilizce şarkılar ile muhteşem bir organizasyona imza attı. Hafta sonu boyunca düzenledikleri etkinliklerle de Türkiye’nin ünlü isimlerini ağırladı. Ünlü karikatürist Selçuk Erdem, gerçekleştirdiği imza gününde basılan son karikatür kitabını sevenleri için imzaladı. Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut konuklara cep telefonuyla en güzel tatil fotoğrafını çekmek için özel tavsiyelerde bulundu. Hafızalardan silinmeyecek bir gala gecesi  sürprizlerle devam etti.

Ebru Şallı’dan sağlıklı yaşam tüyoları

Nirvana Mediterranean Excellence Otel’in özel davetlileri arasında yer alan Ebru Şallı, pazar günü gerçekleşen “Fitness & sağlıklı yaşam” sohbeti ile tüm konuklarla güzellik sırlarını paylaştı. Ünlü şef Mehmet Özer, davetlilerin katılımıyla gerçekleşen özel brunchta tüm konuklara sağlıklı ve lezzetli yemek üzerine çok değerli tüyolar verdi.

 

Türkiye’nin turizm cenneti Kemer/Beldibi’ndeki Nirvana Mediterranean Excellence Otel, gerçekleştirdiği gala gecesiyle 2020 sezonuna iddialı bir giriş yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.