ÖGER OTEL İŞLETMELERİ SÖZLEŞMEYİ FESHETTİ, MİRAGE PARK’I KİM İŞLETECEK?

Güncel, Sektörel Haberler, slide 12 Ocak, 17:21'de eklendi

Yaklaşık 10 yıldır Vural Öger’in sahibi olduğu firma tarafından ‘Majesty Mirage Park Resort’ adıyla işletilen otel, yeni sezonda mülk sahibi tarafından işletilecek. Kira sözleşmesinin 30 Aralık 2015 tarihinde tek taraflı feshedilmesi üzerine mülk sahibi Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş. oteli kendi işletme kararı aldı. 

32512843
2005 yılından beri Öger Otel işletmeleri Holiday Plan Majesty grupta kiralık olan Mirage Park Resort Otel, Öger Otel işletmelerinin iflası ve kira sözleşmesini 30 Aralık 2015 tarihinde tek taraflı fesh etmesi üzerine mülkiyeti Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş.’ye ait olan Mirage Park Resort Otel tesisini firma olarak kendisi işletme kararını aldı.
Kemer Gözcü’den Levent Yenigün’ün haberine göre, 2000-2005 yıllarında otelin genel müdürlüğü görevini yürüten ve şu anda Güriş İnşaat Turizm Koordinatörü olan Mimar Fikret Demirtürk, Mirage Park Resort Otel’in 2016 yaz sezonu için çalışmalara başladığını belirtti. Demirtürk yaptığı açıklamada, “Firmamıza ait Mirage Park Resort Otel, Kemer İlçesi’nin en büyük kongre salonları, futbol sahası, 522 oda, 6 villa ve 1 konuk evi ile her pazarda Türk turizmine, Antalya ve Kemer’e hizmet etmeye devam edecektir” dedi. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.