OTEL ODANIZI YARI FİYATINA KALMAK İÇİN YABANCILARLA PAYLAŞIR MIYDINIZ?

Güncel, Sektörel Haberler, slide 14 Ocak, 11:00'de eklendi

Gecelik ücreti paylaşmak üzere otel odanızı bir yabancı ile paylaşır mıydınız?  Winston Club bu fikir üzerinde kurulmuş. Özellikle popüler seyahat destinasyonları San Francisco, Los Angeles, Las Vegas’ta ucuz oda bulmamakWinston Club’ın girişimcisini harekete geçirmiş.

OTEL

Girişimi Winston Club hakkında kurucu Bryon Shannon şunları belirtiyor:

“Winston üye olmanın ücretsiz olduğu , oda paylaşmak isteyen üyelere en uygun fiyatlarla otel bulan bir rezervasyon servisi , Winston üyeleri batı yakasında 12 üstün otelde  hizmetin , lokasyonun ve imkanların en iyisi ile karşılaşırlar.

En iyi deneyimi yaşamak için tüm üyeler video chat yapabilir  , ilgi alanları ve hobilerini paylaşırlar ve beş aşamalı bir teyit sürecinden geçerler.

Üyeler birbirleri ile seyahat planlarını paylaştığı zaman Winston eşleşme önerilerinde bulunur, süreci tamamlayıp rezervasyon yapar.

Üyelik 5 aşamalı süreçle yapılıyor

Shannon Winston Club’ın temel işlevinin bir ” seyahat acentesi” olduğunu söylüyor. Sistemde oda fiyatı üzerinden alınacak küçük bir komisyon ile insanlar ile otelleri bir araya getirdiğini ve oda paylaşım sürecinin güvenli geçmesini sağladıklarını belirtti.

Shannon ayrıca sistemi çoğunlukla seyahat profesyonelleri, öğrenciler ve kendi işinde çalışan insanların kullandıklarını ekledi.

” Bu aslında bir yer paylaşmanın en güvenilir yolunu oluşturuyor. ” çünkü bu sistemde üyelik için tanımlama bilgilerinde sosyal mecra profilleri , telefon numarası ,, kredi kartı bilgileri, e-mail , fotoğraf ve fotoğraflı kimliği gerekiyor. be nedenle ” bir insanın gerçek kimliğini anlamanın en etkili yolu diyor” Shannon.

Otel odanızı paylaşacağınız  böyle bir servisi kullanır mıydınız?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.