Otellere Lastminute Fırsatı

Güncel 15 Ocak, 10:47'de eklendi

Otellere Lastminute Fırsatı

GMT Fuarcılık  Lastminute Fuarı ile 26-27 Nisan tarihinde 3000 acente katılımıyla Konaklama sektörüne eşsiz bir fırsat sunuyor.

‘ Yerinde Pazarlama ‘ ile 2021 satışlarını aktive etmek amacıyla 15 ülkeden 3000 ‘e yakın seyahat acentesini Antalya da ağırlamaya hazırlanan Lastminute Fuarı, 2021 sezonuna sinerji katabilmek amacıyla örnek bir çalışma içerisinde.

2021 sezonunda  ‘Son Dakika’ satışlarının ağırlık kazanacak olması ile satışlara ivme kazandıracak hızlı, etkili ve yüz yüze bir pazarlama yönteminin zorunlu olduğunun altını çizen Antalya Turizm Fuarı ve Lastminute Fuarı kurucusu Selçuk Meral ; Türk Konaklama sektörü ve bölge ticareti için hızlı ve yakın zamanlı sonuç elde edilmesini hedefleyerek muhteşem bir imkan sağlayacaklarını altını çizerek, ‘ yerinde pazarlama’ ile imkan yaratarak bölge ticaret hayatının en kısa süre de normalleşmesine hizmet etmek istediklerini söyledi.

Kazanmak İçin Pazarlama şart

Lastminute Fuarı 2021 e dair en güncel tesbitler çerçevesinde konu, konuşmacı ve B2b buluşmaları ile 26 Nisan tarihinde kapılarını açacak. 15 ülkeden 3000 yabancı, toplam 10 000’e yakın profesyonel ziyaretçi, online teknolojileri ve aplikasyonu ile ‘Son Dakika’ satışları için çok daha iddialı olabilmek için marka, network ve pazarlama öne plana çıkarılacak.  Lastminute Fuarı ile farklı pazar ve uzmanlıkları olan acentelerin, destinasyonların ve konaklama sektörlerinin tüm bileşenleri için pazarlamaya dair profesyoneller ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz. İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni  ticaret sezonuna taze bir vizyon ile start vererek rekabette fark yaratabilirsiniz . GMT Fuarcılık ATF Antalya Turizm Fuarı ile Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirerek 2019 yılında 1000’i yabancı olmak üzere 6000 profesyonel ziyaretçi ile ilk fuarında sektöre yepyeni bir soluk ve çözüm platformu kazandırmıştı.

 

Bölge Ticareti Canlandırılacak

Bölge Ticaretinin en önemli konularında ve ürünlerinde paylaşımlar yapılacak olan toplantılarda uzman katılımcılarının sunumları ve B2B görüşmeleri ses getirecek. B2B görüşmelerin ve Speed Network çalışmalarının yanı sıra workshop, sunum ve toplantılar ile sezonun en önemli ticari faaliyetleri için nabız tutulacak. Lastminute Fuarı, 26-27 Nisan tarihinde B2B görüşmeler, özel tasarım standlar, sunum salonları, workshoplar ve toplantıları ile gerçekleşecektir.

Lastminute Fuarı Teknolojisi ile de fark yaratacak

GMT Fuarcılık ATF, Antalya Turizm Fuarı ile sektöre kazandırdığı yepyeni anlayışı, Lastminute Fuarı ile de geliştirerek  sağladığı iletişim teknolojisi ile de taçlandıracak.  GMT Fuarcılık inovatif yaklaşımı ile fark yaratan anlayışına 26- 27 Nisan tarihinde katılımcıları ve profesyonel acente ve ajans ziyaretçileri için özel bir iletişim altyapısı da kazandırarak  katma değer yaratacaktır.

 

A Target for Final – Final İçin Hedef

2020’nin ağır koşullarından sonra 2021 de hızla normalleşebilmek ve  final özelliği taşıyan yaz sezonu için son dakikaları çok iyi  değerlendirebilmek gerekliliği yadsınamaz bir gerçek. Bu doğrultuda Lastminute Fuarı ile son dakika da da fark yaratarak, sektör marka ve aktörlerine rekabetlerinde ayrışabilme  fırsatı oluşacak.

Lastminute Fuarı konaklama sektörünün paydaşlarını bir araya getirerek kalbinde sürdürülebilirliği olan işletmeleri geliştirmek üzere kurduğu bu inovatif pazarlama, bilgi ve iş  paylaşım platformunda B2B ve Speed Network görüşmelerine de yer vererek profesyonel bir iş geliştirme ve pazarlama zemini yaratacaktır.

Lastminute Fuarı bölge paydaşlarını bu dev devinime katılmaya davet ederek www.lastminutefair.com adresinden katılım ve akreditasyon için adım atabileceğinizi ve  0242 316 22 99 nolu telefondan da sorularınıza cevap bulabileceğinizi belirterek hareket vaktinin geldiğini belirtiyor.

‘LastMinute LastChance ‘ – Son Dakika Son Şans

“LastMinute LastChance ‘ sloganıyla  Türkiye’ nin kalbi  sektörler icin Lastminute Fuarı; 26 – 27 Nisan 2021 tarihinde düzenleyeceği fuarın hazırlıklarına tüm hızıyla devam etmekte ve 2019 yılında ATF ile 1000 yabancı seyahat acentesini ve 2020 lansmanında da 700 seyahat acentesini Türk profesyonelleri ile  buluşturan GMT Fuarcılık, 2021 yılı Nisan ayında LASTMİNUTE Fuarı ile hedef büyüterek 3000 yabancı profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor.

Antalya Turizm Fuarı ve Lastminute Fuarı Kurucusu Selçuk Meral GMT Fuarcılık olarak ilk fuarlarını başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını, ikinci yılında da pandemi sebebiyle lansman ve Teşekkür buluşmaları ile fark yarattıklarını ve stratejilerini  inovatif yapıları dahilinde güncel tutmaya devam edeceklerini söyledi. Selçuk Meral;  innovatif yaklaşımlarıyla ATF Antalya Turizm Fuarı ve Lastminute Fuarı ile daha hızlı daha efektif daha canlı olacağız diyerek 2021 de sektör adına daha çok çözüm üretmek hedefinde olduklarının altını çizdi.

‘Yerinde Pazarlama’   ile fark yaratan yenilikçi anlayışını Lastminute Fuarı ile de pekiştirecek olan GMT Fuarcılık güçlü bir sinerji yaratmaya devam.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.