Oya Erdoğan, ATG Hotels Bünyesine Dahil Oldu

Güncel 20 Ağustos, 09:47'de eklendi

Oya Erdoğan, ATG Hotels Bünyesine Dahil Oldu

Selectum Luxury Resort ve Asteria Hotels and Resorts markalarının sahibi ATG Hotels grubunun Satış Pazarlama Direktörü Oya Erdoğan oldu.

Oya Erdoğan

 

Erdoğan, Ağustos 2019 tarihi itibariyle Satış Pazarlama Direktörü olarak ATG Hotels grubunun bünyesine dahil oldu. 2002 – 2019 yılları arasında Maritim Pine Beach’de otelcilik sektörüne başlayan  Erdoğan, görev yapmış olduğu yıllarda Genel Müdür Yardımcılığına kadar yükseldi. Sonrasında ise kariyerine ATG Hotels grubunda devam etme kararı aldı.

 

Oya Erdoğan Kimdir?

“Orta ve Lise öğretimini Roma İtalya’da bitirdikten sonra OTDÜ Uluslar Arası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Turizm sektörüne ilk adımı İtalyanlara yönelik profesyonel turist rehberliği ile başlamıştır. Daha sonra 2002 – 2019 yılları arasında Maritim Pine Beach’de otelcilik sektörüne başlamış olup, görev yapmış olduğu yıllarda Genel Müdür Yardımcılığına kadar yükselmiştir. Ağustos 2019 itibari ile ATG HOTELS bünyesindeki otellerin Satış Pazarlama Direktörü olarak devam etmektedir. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. “

GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Oya Erdoğan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ERTURK GORMAN 20 Ağustos 2019

Yakışır..Oya Hanım, sektörün duayenleri arasına girmiş, güler yüzlü, istikrarlı çalışan ve hızlı çözümler üreten, nadir otelcilerden sayabiliriz..

A Erturk 20 Ağustos 2019

Boyle ozgecmisi dolu yoneticileri sektorde gormek cok zor. Yolunun acik olmasi dilegiyle.