Pamukkale Turizm’den Şok Açıklama

Güncel 25 Mart, 16:50'de eklendi

Pamukkale Turizm’den Şok Açıklama

Pamukkale Turizm’den şok bir açıklama geldi. Pamukkale Turizm de koronavirüs mağduru oldu. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı koronavirüs kapsamında bir yeni tedbir daha açıklamıştı.

Bu çerçevede otobüs firmalarından yolcu taşıma kapasitelerini yüzde 50 oranında düşürme talep edildi.  Bu kararın ardından otobüs firmaları olumsuz yönde etkilendi. Olumsuz anlamda etkilenen firmaların arasına Pamukkale Turizm de katıldı.

Biletlerini Yalnızca Elektronik Ortamda Satma Kararı Aldı

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs tüm dünyayı hem maddi hem de manevi yönde etkiledi. 10 bine yakın kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Diğer yandan da ekonomi, sanayi ve turizm de olumsuz anlamda etkilendi. Bunun üzerine Türkiye koronavirüsle ilgili bir dizi önlem aldı. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı otobüs firmalarına çağrıda bulundu. Otobüs firmalarından yolcu kapasitesinin yüzde 50 civarında düşürülmesi istendi. Türkiye’nin en büyük ve en köklü otobüs firması olan Pamukkale Turizm tüm şube ve şehir içi servis faaliyetlerini durdurdu. Pamukkale Turizm biletlerini yalnızca elektronik ortamda satma kararı aldı.

 

GM Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.