Porto Bello Hotel Resort & Spa ve Sea Life Lounge Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını Aldı

Güncel 23 Temmuz, 17:29'de eklendi

Porto Bello Hotel Resort & Spa ve Sea Life Lounge Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını Aldıgüvenli

Sea Life Hotels bünyesinde faaliyet gösteren Porto Bello Hotel Resort & Spa  ve Sea Life Lounge Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almaya hak kazandı. Turizmin başkenti Antalya’da hizmet veren Porto Bello Hotel Resort & Spa ve Sea Life Lounge Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını aldı.

Pandemi döneminde geçici bir süre faaliyetlerine ara veren tesisler tekrar misafirleriyle buluşuyor. Sağlık ve hijyen kurallarına uyan ve denetimini tamamlayan tesisler arasında  Porto Bello Hotel Resort & Spa ve Sea Life Lounge Hotel yer alıyor. İki tesiste güvenli ve Hijyen ön planda hizmetlerine devam edecek.

Tesisler, güvenli, Hijyenik ve sağlıklı turizm anlayışları ile sektöre tarihinde merhaba dedi.

Tesislerimiz Hizmetlerine  Sertifikalarıyla Devam..

Otel Yönetimi “Sealife Group Hotels içinde faaliyet gösteren, Sealife Lounge Hotel’imiz01.06.2020 tarihinde, Porto Bello Resort Hotelimizi  ise 10.07. 2020 tarihinde tekrar misafirlerimizin hizmetine açmış bulunmaktayız. Açılışımız aşamasında değerli misafirlerimizin sağlığını düşünerek ve acentalarımıza güven sağlamak amacıyla 14.07.2020 tarihinde Güvenli Tatil Sertifikası aldığımızı kamuoyuna ve turizm dünyamıza gururla duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.” açıklamasını yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya’ya Bir Günde 50 Uçuş 10 Bin Turist

Antalya’da, 1 Temmuz itibarıyla bazı ülkelerle yeniden uçuşlar başladı. Pandemi sürecinde bu pazar günü ilk kez bir günde 10 binin üzerinde yabancı turist Antalya’ya geldi. 1 Temmuz’dan bugüne ise toplam turist sayısı 61 bin 478’e yükseldi.

Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, pandemi sürecinde kapanan ve 1 Haziran’da iç turizm, 1 Temmuz’da da dış turizm seyahatlerinin yeniden başlaması üzerine, pandemi sürecinde yurt dışından gelen turist sayılarıyla ilgili bir çalışma sundu.

 

Yavuz, 19 Temmuz Pazar günü, Fraport TAV Antalya Havalimanı’na 55 uçakla 10 bin 625 turist geldiğini söyledi.Recep Yavuz, “Aylar sonra ilk kez bugün Antalya Havalimanı’na bir günde yurt dışından 10 bin üzerinde turist geldi. AB ülkelerinin karantina dayatması nedeniyle batı Avrupa uçuşlarının çoğunluğunu yurt dışındaki Türkler oluşturuyor.” dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.