QM 11. Yılında 11 Ülkede

Güncel 11 Aralık, 17:36'de eklendi

QM 11. Yılında 11 Ülkede

Qm Awards , 11. yılında 11 ülkede turizm profesyonelleriyle buluşacak olmanın heyecanı içinde.  Ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerine hitaben Qm Awards 2020 11 ülkede  oylamaya sunulacak.

qm awards 2020

Türk Turizm sektörünün en kapsamlı ödül töreni ünvanına sahip olan Qm Awards,  11 yıldır sektörde yüksek bir sinerji ve motivasyon oluşturma misyonunu başarıyla sürdürüyor. İddia ve etki alanını genişleten  QM Awards 11. Yılında 11 ülkede sesini duyurmaya ve Türk turizminin rol modellerinin tanıtımına  hazırlanıyor.

Etkileşim Ağını Uluslararası Platforma Taşıyor

İki aşamalı oylama sistemiyle 4 haftalık zaman diliminde 100 bini aşkın katılımcı tarafından oylanarak nihai sonuca ulaşan QM  bu yıl network ağını daha da genişleterek etkileşimini uluslar arası sahaya taşıyacak ve 4 dilde 11 ülkede oylanarak çıtasını yükseltecek.

QM 11 Ülkede Yayınlanacak

QM Awards oylaması, QM Finalistleri, QMWinners kataloğu ve  QM Galası  konvansiyonel medya araçları  ve sosyal medya aracılığıyla 11 ülkeye ulaşacak.

QM Awards gönderilecek oylama linki ile 11 ülkede oylanacak.

QM Gala ise yine canlı yayın linki ve sosyal medya aracılığıyla 11 ülkede canlı izlenebilecek.

QM Winners kataloğu ile de kazananlar ve ödül gecesi, GM Turizm & Yönetim Dergisi okurlarına iletilmekle birlikte, ilk defa bu yıl Türkçe, İngilizce , Almanca ve Rusca olarak yayınlanarak ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerine basılı ve online olarak iletilecek ve Türk Turizminin en önemli pazarlarının takdirine sunulacak.

QM AWARDS adaylarını, finalistlerini, kazananlarını ve galasını portföyünde bulunan Türkiye, Almanya, Rusya, İngiltere, Ukrayna, Kazakistan, Kırgısiztan, Özbekistan, Belarus, Moldova, Azerbeycan turizm profesyonellerinin dikkatine sunacak.

Qm Awards Hakkında

Turizm endüstrisindeki kalitenin zirvesi niteliğinde olan QM Awards, kalite vurgusu ve yönetimi ile ilham veren markaların, kurumların ve bireylerin çalışmalarını takdir etmek amacıyla GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 11 yıldır düzenlenmektedir.

Qm Awards 11 yıldır gerek ışık tutarak, gerekse sunarak ve ödüllendirerek, ulusal ve uluslararası iletişim ağı ile turizm dünyasının markalarına, kalitelerine, vizyonlarına ve başarıya ulaşma amacındaki çabalarına güç vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda mükemmelliği ödüllendirmek için Türk Turizmine 2006 yılında ilk ödül törenini düzenledikten sonra 2010 yılından itibaren düzenli olarak 11 yıldır hizmet etmektedir.

QM Awards sadece kazananlara değil tüm adaylarına 1 ay boyunca 100.000‘nin üzerinde oylama sayfası ziyaretçisine aday markaların takdimini yaparak eşsiz bir hizmet vermektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.