QM AWARDS 2014 HEYECANI BAŞLIYOR

Güncel 17 Kasım, 11:59'de eklendi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ ( POYD resmi yayını)  tarafından Türk turizmine katma değer sağlamak için 2010 yılında başlattığımız ve bu yıl beşincisi gerçekleştireceğimiz “Quality Management AWARDS 2014 heyecanı başlıyor…

 qmawards-gm-web-banner-07_2 qmawards-gm-web-banner-08

Türkiye Turizm endüstrisinde kaliteyi YÖNETMENİN önemini vurgulamak amacıyla düzenlemeye başlanan “Quality Management” ÖDÜLLERİ oylama sistemi ile sahiplerini buluyor. Oylama,  30.000  dolayındaki turizm endüstrisi profesyonellerinden, çalışanlarından, üyelerinden ve yatırımcılarından oluşan GM okurlarına doğrudan mail ve online turizm gazetelerinde yer alan oylama linki vasıtasıyla, tüm turizm endüstrisinin dikkatine sunularak gerçekleştiriliyor. İki aşamalı oylama sonucunda oluşan nihai adaylar POYD üyelerince son kez oylanarak ödül sahipleri belirleniyor.

OYLAMAYA AZ KALDI

QM Awards 2014 ilk oylaması 19 Kasım–30 Kasım 2014 tarihleri arasında olup ikinci oylama ise 1 Aralık- 10 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

www.qmawards.com  web sayfasından sizde oylamaya katılabilirsiniz

QM ÖDÜLLERİ NEDİR?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ ( POYD resmi yayını)  , Türkiye Turizm endüstrisinde Kaliteyi YÖNETMENİN önemini vurgulamak amacıyla düzenlemeye başladığı uluslararası olması hedeflenen bir ödül törenidir. Çağımız gerçeklerini kavramış, kurumsallaşma ve markalaşma sürecinde önemli mesafe kaydetmiş hotel, grup, yatırımcı, bölge, tur operatörü, acente, taşeron hizmetler, zincirindeki kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik hedefinde olan QM Ödülleri, sektörün oylayarak belirlendiği rol modellerine bu vesileyle teşekkür etmek üzere 2010 yılından bu yana düzenlenen  Türk turizm sektörünün en kapsamlı ödülüdür.

qmawards-gm-web-banner-05

QM 2014  EN ÖNEMLİ YENİLİĞİ

Ödülleriyle taşeron hizmetlerden, tur operatörlerine ve otellere uzanarak tüm Türk turizm endüstrisinin bir bütün olduğunu anlatmaya çalışan QM, 2014 yılında motto olarak geçtiğimiz yılların aksine, güç, otorite ve karizma yerine bir yönetim kurgusunda ve insanının da olması gerekenin üzerinde durdu. Onsuz güç otorite ve karizmanın önemsiz kaldığı organımız BEYİN. Sağlıklı işleyen bir yönetim mekanizmasını bu yıl beynimiz ile tasvir ettik.

Evet, yönetiyorsanız ve sorumluluk alıyorsanız

BEYİN “SİZ” OLMALISINIZ!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.