QM AWARDS 2014 İÇİN OYLAMA BAŞLADI

Güncel 18 Kasım, 18:11'de eklendi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ ( POYD resmi yayını)  tarafından Türk turizmine katma değer sağlamak için 2010 yılında başlatılan ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek “Quality Management AWARDS 2014 heyecanı başladı.

qmawards-gm-web-banner-01

OYLAMAYA  BAŞLADI

QM Awards 2014 ilk oylaması bugün başladı. İlk oylama 19 Kasım–30 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Oylamaya katılmak için

www.qmawards.com  ‘u tıklayın

QM 2014  EN ÖNEMLİ YENİLİĞİ

Ödülleriyle taşeron hizmetlerden, tur operatörlerine ve otellere uzanarak tüm Türk turizm endüstrisinin bir bütün olduğunu anlatmaya çalışan QM, 2014 yılında motto olarak geçtiğimiz yılların aksine, güç, otorite ve karizma yerine bir yönetim kurgusunda ve insanının da olması gerekenin üzerinde durdu. Onsuz güç otorite ve karizmanın önemsiz kaldığı organımız BEYİN. Sağlıklı işleyen bir yönetim mekanizmasını bu yıl beynimiz ile tasvir ettik.  Evet, yönetiyorsanız ve sorumluluk alıyorsanız BEYİN “SİZ” OLMALISINIZ!  

QM AWARDS ÖDÜLLERİ HAKKINDA

Türkiye Turizm endüstrisinde kaliteyi YÖNETMENİN önemini vurgulamak amacıyla düzenlemeye başlanan “Quality Management” ÖDÜLLERİ oylama sistemi ile sahiplerini buluyor. Oylama,  30.000  dolayındaki turizm endüstrisi profesyonellerinden, çalışanlarından, üyelerinden ve yatırımcılarından oluşan GM okurlarına doğrudan mail ve online turizm gazetelerinde yer alan oylama linki vasıtasıyla, tüm turizm endüstrisinin dikkatine sunularak gerçekleştiriliyor. İki aşamalı oylama sonucunda oluşan nihai adaylar POYD üyelerince son kez oylanarak ödül sahipleri belirleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.