QM AWARDS 2015 ÖDÜLLERİ POYD GALA GECESİ’NDE SAHİPLERİNİ BULACAK

Güncel, Sektörel Haberler, slide 11 Aralık, 16:32'de eklendi

TÜRK TURİZMİNİN EN İYİ YÖNETİLENLERİ

QM AWARDS 2015 ÖDÜLLERİ POYD GALA GECESİ’NDE SAHİPLERİNİ BULACAK

qm awards 2015  (1)

 

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ ( POYD-Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin resmi yayını) tarafından turizm endüstrisinde kalitenin önemini vurgulamak amacıyla 2010 yılından bu yana düzenlenen Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülü Quality Managament “ QM AWARDS 2015’in bu yıl 6. sı gerçekleşecek ve ödüller GELENEKSEL POYD GALA GECESİ’NDE sahiplerini bulacak.

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ tarafından organize edilen QM AWARDS 2015 ÖDÜLLERİ, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 12.12.2012+3 tarihinde Barut Hotel Lara’daki sezon galasında sahipleriyle buluşacak. QM AWARDS 2015 Ödülleri, 16 Kasım – 9 Aralık  2015 tarihlerinde 43 bin turizm profesyonelinin katıldığı iki aşamalı oylamanın ardından POYD Yönetim Kurulu tarafından finalize edilerek belirlendi. Türk turizmine katma değer sağlamak amacıyla gerçekleştirilen QM AWARDS 2015 töreninde, Türk turizminin en iyi yönetenlerine ödülleri takdim edilecek. Gecede canlı performansı ile Blue Note Orkestrası sahne alacak.

POYD’un ana sponsoru, Eczacıbaşı Girişim, sponsor Unilever Food Solutions, Zebzeci.

Geceye Destek Verenler: Hotech, Ceremoni, Karmen Müzik

 

QM ÖDÜLLERİ

QM Ödülleri ; GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ’nin( POYD resmi yayını)  , turizm endüstrisinde  kaliteyi YÖNETMENİN önemini  vurgulamak amacıyla düzenlemeye  başladığı , uluslararası arenaya taşımayı hedeflediği, Türk turizminin en kapsamlı ödül törenidir.  Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan QM Ödülleri; çağımız gerçeklerini kavramış, kurumsallaşma ve markalaşma sürecinde önemli mesafeler kat etmiş olan otel, grup, yatırımcı, bölge, tur operatörü, acente, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri, takdir ve teşvik etmektedir.

 

OYLAMA SİSTEMİ

“Quality Management” ÖDÜLLERİ, iki aşamalı oylama sistemi ile sahiplerini bulmaktadır. Oylama, yaklaşık 43 bin turizm endüstrisi profesyonellerinin, çalışanlarının, üyelerinin ve yatırımcılarının katılımıyla gerçekleşmektedir. Qm oylaması; GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve online sitemiz üzerinde yer alan oylama linki ile sunulmaktadır. Oylamalar sonucunda oluşan nihai adaylar, POYD yönetimi kurulu tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenmektedir. İki aşamalı olan “QM Awards Ödülleri’nin bu yıl ki ilk oylama aşaması, 16 – 28 Kasım 2015, ikinci oylama ise 28 Kasım –  10 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

QM AWARDS’IN ANA TEMASI

Ödülleriyle taşeron hizmetlerden tur operatörlerine ve otellere uzanarak, turizm endüstrisinin bir bütün olduğunu anlatarak vurgulayan QM AWARDS’IN ana teması; yönetim kalitesidir. Bunu da onsuz güç, otorite ve karizmanın anlamsız kaldığı canlıların yönetim merkezi olan BEYİN’le sembolize etmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.