21.2 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Regnum Carya’ya prestijli ödül

European Property Awards’tan Regnum Carya’ya prestijli ödül

Regnum Carya, Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden gayrimenkul, iç mimari ve mimari alanlarında projelerin kıyasıya yarıştığı European Property Awards’dan ödülle ayrıldı. Regnum Carya, yarışamaya başarılı iç mimar Sema Baran’ın projesi olan Olive Restoran tasarımıyla katılarak heyecan dolu finali prestijli bir ödülle sonlandırdı.

Mimari başarısıyla adından söz ettiren Regnum Carya, gayrimenkul, iç mimari ve mimari alanlarında farklı ölçekte birçok projenin yarıştığı ve uluslararası ölçekte düzenlenen European Property Awards’dan ödül almaya hak kazandı. Regnum Carya başarılı mimar Sema Baran’ın tasarladığı Olive Restoran’la katıldığı yarışmada, en iyi iç mimari dalında yarışarak prestijli bir ödülün sahibi oldu 2016 senesinden beridir Regnum markasının yurt içinde ve yurt dışındaki projelerinin danışmanlık ve iç mimari proje tasarımlarını yürüten Sema Baran imzalı Olive Restoran, birçok uluslararası yarışmada finalist olduktan sonra son olarak Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan European Property Awards’dan ödülle ayrıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  NG Phaselis Bay bayram tatillerinin vazgeçilmezi oluyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  IMWF’den şehre ve Antalya otellerine katkı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mir sisteminde hiçbir sorun yok
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER