REWE Grubu: ‘Bize Güvenebilirsiniz!’

Güncel 11 Ekim, 10:12'de eklendi

REWE Grubu: ‘Bize Güvenebilirsiniz!’

DER Touristik´ten satın alınan tatil paketleri, REWE Grubu´nun güvencesi altındadır.

REWE Grubu: ‘Bize Güvenebilirsiniz!’

REWE Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve DER Touristik CEO’su Sören Hartmann

Thomas Cook iflasından sonra güveni sarsılan Almanya seyahat pazarında önemli aktörlerden biri olan REWE Grubu, hem tüketicilere, hem de tüm sektöre seslenerek, “bizden tatil rezervasyonu yapan herkes zararsız çıkacağına güvenebilir“ mesajını verdi.

REWE Grubu; “Çatısı altında faaliyet gösterdiğimiz holdingin güvenebilirliği ve sağlamlığından dolayı rezervasyonun yapıldığı her tatil gerçekten planlandığı gibi gerçekleştirilmektedir. Bizim dışımızdan kaynaklanan nedenlerden dolayı kırk yılda bir rezervasyonu yapılmış bir tatil gerçekleştirilemezse, bu tatil için ödenmiş olan paranın tümü hiç kuşkusuz geri ödenecektir“ mesajını verdi. Thomas Cook iflasından dolayı güvenilebilirliği zedelenen paket turların en güvenli tatil türü olduğunun altını çizdi.

Bu konuda konuşan REWE Grubu yönetim kurulu başkanı ve DER Touristik CEO su Sören Hartmann bizzat söz vererek “Biz çok güçlü bir grubuz ve tur operatörü olarak sattığımız tatil paketleri için söz veriyoruz. Çalışanlarımız her gün verdiğimiz sözümüzü tutmamız için var gücüyle çalışmakta. Tatilci olsun, otelci olsun, havayolları partnerimiz olsun, seyahat acentesi paydaşımız olsun, ‘Bize yüzde yüz güvenebilirsiniz“ dedi.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.