RİXOS’UN KARİYER GÜNLERİ’NE 1000 İŞ BAŞVURUSU

Güncel, Sektörel Haberler 27 Şubat, 11:47'de eklendi

RİXOS’UN KARİYER GÜNLERİ’NE 1000 İŞ BAŞVURUSU

Rixos Kariyer Günleri’nin bu yıl ikincisi düzenlendi. Yaklaşık 1000 kişi iş başvurusunda bulundu. Antalya Rixos Sungate Genel Müdürü Derya Billur, bu çalışmayı bünyelerindeki tüm otellere kaynak oluşturmak için yaptıklarını belirtti.

Rixos Hotels, üç kıta 7 ülkedeki 25 oteliyle yılda 1 milyon misafir ağırlıyor. Şehir merkezindeki Rixos Downtown Otel’de, iş arayanlar Rixos Hotels yetkilileri ile birebir görüşüp mülakat yaptılar. Akdeniz Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi ve İŞKUR’un da destek verdiği iki gün süren etkinlikte 1000 kişi iş başvurusu yaptı.

Rixos Sungate Genel Müdürü Derya Billur, başvuruların yoğun olmasından memnun olduklarını dile getirdi. Rixos Kariyer Günleri’ni geleneksel hale getireceklerini ifade eden Billur, bu çalışmayı bünyelerindeki tüm otellere kaynak oluşturmak için yaptıklarını belirtti. Billur, başvuranların hem yurtiçi hem yurtdışında istihdam edilmek üzere değerlendirileceğini kaydetti. “Başvuran yeni takım arkadaşlarımız arasından 500’ünü hemen sezon başlangıcı itibariyle bünyemize dahil edeceğiz. Diğerleri ise ihtiyaç olması halinde ilk önceliğimiz olacakla. Takım arkadaşlarımızla yüz yüze görüşerek onlara fırsat veriyoruz. Başvuranların hiç birisi boşa gitmeyecek, havuzumuzda değerlendirilecek. Üniversitelerden de gelip başvuran öğrenciler oldu” açıklamasında bulundu.

 

 

 

BATIK KREDİ SORUNU BÜYÜYOR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.