Rus Havalimanı’ndan Türkiye’ye Haftada 200 Uçuş

Güncel 25 Eylül, 10:30'de eklendi

Rus Havalimanı’ndan Türkiye’ye Haftada 200 Uçuş

Moskova’nın Domodedova Havalimanı’ndan Türkiye’ye 220 bin yolcu geldi. Havalimanı’ndan Türkiye’nin tatil beldelerine yaklaşık haftada 200 uçuş gerçekleşiyor.

hafta

Rusya’dan bu sene Domodedova Havalimanı’ndan Türkiye’ye 220 bin yolcu taşındı. Bu sayının 2019 yılındaki yolcu sayısını geçtiği de ifade edildi.

2019 Sayılarını Aştı

Gazetem.ru’da yer alan haberde  Türkiye’ye seferlerinin yeniden başlamasından bu yana Domodedova Havalimanı’nda yolcu trafiği 2019 yılının aynı dönemindeki sayıları  geçti.

Haftada 200 Uçuş

Açıklamada “Türkiye seferlerinin yeniden başlatılmasından bu yana 220 binden fazla turist Domodedova Havalimanı’ndan Türkiye’ye geldi. 10 Ağustos – 21 Eylül 2019’da göre yüzde 3.4’lük bir artış kaydedildi.” Açıklaması yapıldı.

Domodedova, Türkiye’deki tatil beldelerine her hafta 200’den fazla uçuş yapılıyor. Rusya, 1 Ağustos’ta İstanbul ve Ankara’ya uçuşları, 10 Ağustos’ta ise Antalya, Dalaman ve Bodrum’a direkt uçuşlar başlamıştı.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.