24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Rus Tur Operatörleri Türkiye Programlarını Genişletti

Rus Tur Operatörleri Türkiye  Programlarını Genişletti

Rus tur operatörleri, Rusya’da şehirlerden uçuşlar açıldıkça,  programlarını genişletmeye devam ediyor. Samara ve Krasnoyarsk’tan Türkiye’ye seferler eklendi. Rusya Federasyonu bölgelerinden Zanzibar’a yeni seferler yakında çıkacak.

rus tur

Hükümetin uluslararası uçuşlar için dört Rus havaalanı daha açtı. – Samara, Krasnoyarsk, Grozni ve Vladivostok .

Coral, Türkiye uçuşlarını arttırdı

Tur operatörü Coral Travel ,Türkiye’ye yönelik Samara uçuşlarıyla  programını genişletti . Royal Flight uçakları ile Antalya’ya haftada 4 kez seferler yapılmaktadır. Uçuş programı yıl boyunca planlanmıştır .

Coral Travel şu anda Arkhangelsk’ten Antalya’ya uçuyor. (10 Kasım’a kadar, Royal Flight, Rostov-on-Don’da bağlantı, frekans 1 uçuş 10.5 günde),

Chelyabinsk (yıl boyunca, Royal Flight, Kazan’da bağlantı, 2 uçuş) 10.5 gün),

Kaliningrad (Royal Flight, haftada 2 uçuş),

Kazan (yıl boyunca, Royal Flight, haftada 9 uçuş ve Ural Airlines – 15 Kasım’a kadar haftada 1 uçuş),

St.Petersburg (7 uçuş) haftalık, Ural Havayolları, yıl boyunca),

Omsk (Kazan’da bağlantı, yıl boyunca, Kraliyet Uçuşu, 10,5 günde 1 uçuş),

Novosibirsk (yıl boyunca, Kraliyet Uçuşu, haftada 4 uçuş),

Perm (Kazan’da bağlantı, yıl boyunca, Royal Flight, haftada 2 uçuş),

Rostov-on-Don (yıl boyunca, Ural Havayolları, haftada 7 uçuş),

Yekaterinburg (Kazan’da bağlantılı, yıl boyunca, Royal Flight, haftada 3 uçuş),

Ufa (yıl boyunca ,Royal Flight, haftada 2 uçuş).

Tur operatörü, St.Petersburg’dan Dalaman’a (Ural Havayolları, 21 Ekim’e kadar haftada 2 uçuş),

Kazan’dan Bodrum’a (Royal Flight, 25 Ocak’a kadar her 10.5 günde bir 1 uçuş ) uçuyor .

ANEX, Azur Air ile 2 Yeni Şehirden Uçuş

Tur operatörü ANEX Tour,  Rusya’daki iki yeni şehirden Türkiye’ye ortağı AZUR air tarafından bir charter uçuş programı başlattı.

AZUR Air; Krasnoyarsk için Antalya uçuşlar  için Ekim 18-27  tarihlerini belirledi. Azur Air , ekim Ayında Samara ‘dan Antalya’ya 5 kez , Kasım ayında o haftada iki kez uçacak.

Pegas Touristik’ten Yeni Uçuş

Tur operatörü  PEGAS Touristik Samara’dan Antalya’ya uçuş programı başlatıyor  Nordwind havayolunun uçuşları 11 Ekim’den itibaren tek günlerde gerçekleştirilecek. Uçuş programının bitiş tarihi  ise 21 Kasım.

Tur operatörü  TUI Rusya  da Samara ‘dan Antalya’ya Uçuş Ekledi

Ural Airlines’ın Programı ise;

KUF 05:10 – AYT 07:50 Çarşamba ve Cumartesi günleri 17.10 – 11.11.2020 arası

AYT 20:20 – KUF 23.10 – 10.11.2020 Salı ve Cuma günleri haftalık 00:50 (+1) uçuşlar gerçekleşecek./ Dış Basın

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER