Rus Tur Operatörlerinden Türkiye’de Mezopotamya Turları

Güncel 30 Eylül, 09:58'de eklendi

Rus Tur Operatörlerinden Türkiye’de  Mezopotamya Turları

Rusya’da faaliyet gösteren tur operatörleri ve acentalar İstanbul, Marmara ve Kapadokya turlarının sonrasında şimdi de Mezopotamya turlarına başlamak için kolları sıvadı.

rus

Kapadokya’nın akabininde Mezopotamya turları da Rus tatilcilerin ilgisine sunulması planlanıyor. Kasım ayı için Mezopotamya illerini kapsayan iller için tur programları satışa çıkarılacak. İlk aşamada, Space Travel’ın da yer aldığı üç tur operatörü ve seyahat acentası Güneydoğu Anadolu illerine yönelik tur programları sunacak.

Turlar Planlanıyor

Rus turistlere yönelik Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Midyat, Adıyaman, Diyarbakır ve Hatay illerini kapsayan tur programları sunulması planlanıyor.

İSTANTOUR Kurumsal İletişim ve Operasyon Direktörü Sunay Sertel ise konuya ilişkin yaptığı açıklama yaptı.  Space Travel, OneTouch.Travel ve premiera.travel gibi tur operatörü ve seyahat acentalarının ilk etapta bölgeye tur programlarını satışa sunacaklarını söyledi.

İlk Tur Kasım’da

Ön bilgilere göre, Rus turistlere İstanbul – Gaziantep ve Diyarbakır – İstanbul iç hat uçuşlarıyla; İstanbul – Gaziantep – Halfeti – Şanlıurfa – Harran – Mardin – Midyat – Diyarbakır – İstanbul rotasından oluşan 6 gün / 5 gece konaklamayı içeren tur programları sunulacak. Bu program için paket tur fiyatları ise daha sonra açıklanacak. İlk turların Kasım 2020’de düzenlenmesi planlanıyor. Programlar 2021 yılının Mart ayına kadar devam  edecek. Dış Basın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.