Rusya Bir Ülkeye Daha Direkt Uçuş Başlatıyor

Güncel 23 Eylül, 12:17'de eklendi

Rusya Bir Ülkeye Daha Direkt Uçuş Başlatıyor

Rusya,  Yunanistan ile koronavirüs salgını yüzünden Mart ayında uçak seferlerini durdurmuştu. Şimdi Komşuya yeniden uçuşları başlatma kararı aldı.  Tur operatörleri, Rusya ile Yunanistan arasında direkt uçuşların yeniden başlama tarihleri hakkında konuştular.

direkt

Tez Tour  Direkt Uçuşlar Ekim’den İtibaren Başlamalı

TEZ Tour Yunanistan Genel Müdürü Dimitris Haritidis Rus yetkililerin 1 Ekim’den itibaren Yunanistan’la uçuşları sınırlı olarak başlatacağına yönelik çalışmalar yaptığını aktardı. Buna göre ilk etapta Yunanistan ve Rusya arasında haftada en fazla iki sefer gerçekleştirilecek. Moskova-Atina rotasındaki uçuşlardan biri Rus havayolu, diğeri ise Yunan havayolu tarafından gerçekleştirilecek.

Mouzenidis Travel genel müdürü Alexander Tsandekidi de Yunanistan’a uçuşların Ekim ayı başından itibaren yeniden başlatılmasının mümkün olduğunu söyledi . Rus yetkililerin Yunanistan ile uçuşları yeniden başlatmaya hazır olduğuna dair ön bilgilerin olduğunu belirten Tsandekidi Rus tarafının Yunanistan’a konuyla ilgili resmi bir teklif sunduğunu da aktardı.

 

 

 

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.