Rusya’dan 4 Ülkeye Yeniden Uçuşları Başlatma Kararı

Güncel 19 Eylül, 10:49'de eklendi

Rusya’dan 4 Ülkeye Yeniden  Uçuşları Başlatma Kararı

Rusya’nın 21 Eylül’de Kazakistan, Kırgizistan ve Belarus, 27 Eylül’de ise Güney Kore ile uçuşları yeniden başlatacağını belirtildi.

uçuş

Rusya Koronavirüs Mücadele Merkezi’nin açıklaması şu şekildeydi. “Görüşmenin ardından, 21 Eylül’den itibaren Kazakistan (Nursultan), Kırgızistan (Bişkek) ve Belarus (Minsk) ile karşılıklı olarak uluslararası uçuşları yeniden başlatma karar verildi.” ifadesine yer verildi.

 

Sputnik’in haberine göre, bu ülkelere seferlerin haftada bir kez olmak üzere karşılıklı olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

 

Merkez ayrıca 27 Eylül’den itibaren Güney Kore’ye uçuşların yeniden başlayacağını belirterek Seul’e seferlerin de haftada bir kez yapılacağı bildirdi.

 

Dergimizi  Okumak İçin  Tıklayınız!

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.