16.7 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SAN Akademi Turizm Kariyerine Yön Veriyor

SAN Akademi Turizm Kariyerine Yön Veriyor

Antalya Teknokentte geçtiğimiz yıl sonu kendi binasında hizmet vermeye devam eden SAN TSG ( Tourism Software Group ) kendi bünyesinde oluşturduğu San Akademide ilk mezunlarını verdi.

Turizm sektörünün ülkemizde ve 75 ülkede kullanılan Sejour Incoming Acenta Programının eğitimini başarı ile tamamlayan 20 kursiyer düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı. Sertifika töreninde dev bir pasta kesilerek unutulmaz anlar yaşandı. San Akademi eğitim salonunda gerçekleştirilen sertifika törenine San TSG yönetim kurulu başkanı Erol Türk, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Türk, San Akademi Müdürü Songül Özcan ile eğitmenler ve kursiyerler katıldı.

Uzman Yetiştirmeyi Hedefleyen Bir Sertifika Programı

Sertifikaların yanında çeşitli hediyelerin de verildiği kursiyerler eğitim sonrası hem bu program ile ilgili eksiklerini gidermiş oldu, hem de programın ilk defa eğitimini alanlara iş şansı doğdu. Kurs sonucunda sektöre yeni girenler çalışma şansı elde etti. San Akademi Müdürü Songül Özcan “San Akademi turizme uzman yetiştirmeyi hedefleyen bir sertifika programıdır. 2020 Ocak ayında başladığımız kursumuz dört haftalık süresinde tamamlandı. Sektörden acentalarımız ve sektöre girmek isteyen arkadaşlarımız bu program katıldılar. Güzel bir kurs dönemi geçirdik. “ dedi. San Tsg yönetim kurulu başkanı Erol Türk’te yaptığı konuşmasında öncelikle fikir babaları olan Mustafa Türk ve Songül Özcan’a teşekkür ederek “ inanıyorum ki bu kurs sonrasında beklentilerinize kavuşmuşsunuzdur. Bu programı hazırlamak için ciddi çaba sarf ettik. Bu kurs sonrasında sizlere, bugün ve gelecek hayatınızda bu programınçok büyük katkısı
olacaktır. “ dedi. San TSG Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Türk’te San Akademinin devam edeceğini ve Sejour programı yanında ilave olarak dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan TourVisio programının da eğitimlerinin başlayacağını müjdeledi. Mustafa Türk “ San Akademinin ilk programında Sejour eğitimini bitirdik. Sertifikalarımızı dağıttık. Mart ayında hem Sejour hem de TourVisio eğitim programları başlıyor. Tour Operatörleri çalışanları ile çalışmak isteyenler için bir aylık bir eğitim programı başlatacağız. Herkesi bekliyoruz.”diye konuştu.

 

Video Haber: https://www.youtube.com/watch?v=oh-22n36vQ4&feature=youtu.be

Halil ÖNCÜ-ANTALYA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER