Sektörden“23 Haziran’da Kapalıyız” Mesajları

Güncel 8 Mayıs, 10:49'de eklendi

İstanbul’da seçimlerin 23 Haziran’da tekrarlanmasına karar verilmesinin ardından turizm merkezleri, hava yolu şirketleri ve oteller sosyal medya hesapları aracılığı ile tatilcilere sandığa gidip oy kullanmaları çağrısında bulundu.

sahil

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan turizm merkezleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için İstanbullu tatilcilere sandığa gidip oy kullanmaları çağrısında bulundu. Ramazan’ın bitmesi ve okulların tatil olduğu döneme denk gelen 23 Haziran’da, seçimlere katılımın yüksek olması için birçok çalışma şimdiden başladı.

Turizm merkezlerinin, sosyal medyadan paylaştıkları mesajlar şu şekilde;

Datça Belediyesi: “Aynı anda beklenen kar ve kum fırtınası nedeniyle 23 Haziran’da bütün plajlarımız kapalı. 24 Haziran’da herkesi bekleriz” yazılı esprili paylaşımı da dikkat çekti.

Çeşme Belediyesi :“Uyarı! İstanbul’dan gelen bir fırtına nedeniyle sahillerimizde 23 Haziran günü denize girmek hatta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır” mesajı yayınladı.

Bodrum Belediyesi :“Değerli İstanbullular; Aldığımız bilgilere göre 23 Haziran günü Bodrum’da şiddetli kar yağışı beklendiğinden aynı gün İstanbul’da doğacak güneşin keyfini çıkarmanızı tavsiye ederiz” dedi.

Kuşadası Belediyesi: “23 Haziran’da İstanbullulara kapalıyız” dedi.

Foça Belediyesi: “23 Haziran’da bakımdayız. İstanbullu Foça aşıklarına duyurulur”

Konyaaltı Belediyesi: “23 Haziran’da sıcak önemli değil, ama nem çok nem! Başka bir gün bekleriz”

İşte Turizm Sektörünün Seçim Mesajları :

kapalıyız kapalıyız kapalıyız kapalıyız kapalıyız  kapalıyız kapalıyız kapalıyız kapalıyız

 

 

 

 

GM’in Yeni Sayısı Çıktı; “Turizm Kimin?”

Bu ay ki kapak konumuz: “Turizm Kimin?”

“Sormak istediğim saha da turizm kimin ? Turizm denilince aklınıza neler geliyor, kimler geliyor ve turizmi temsil eden ve tümüyle ilgili yorum, kanaat, getirebilecek olanlar kimler ?” devamı dergimizin yeni sayısında … Genel Yayın Yönetmenimiz Selçuk Meral’in kaleme aldığı bu editör yazısını okumayı unutmayın!

Ukrayna Pazarı & 2019 Türk Turizmi

“Ukraynalı turistlerin tatil tercihi Türkiye’de Antalya ve İstanbul. Ukraynalı turistlerin açıkça “Son Dakika” olarak adlandırılan turist grubuna dahil .Ukraynalıların, TUİK’e göre ; 2017 yılında kişi başına ortalaması harcaması  ise 565 USD. Biz de GM olarak Ukrayna Pazarı’nın 2019 yılında ülkemiz için nasıl bir tablo çizeceğini profesyonellerle yaptığımız özel röportajlarla dergimizde yer verdik.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.