27.3 C
Antalya
Cumartesi, Eylül 25, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Setur başarısını 7 ödülle taçlandırdı

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen The Stevie® Awards ve Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde toplam 7 ödül kazandı.

Verdiği hizmetlerin odak noktası “insan” olan ve hem misafirlerine hem de çalışma arkadaşlarına bu vizyon ile yaklaşan Setur’un son dönem projeleri, yurt dışından birçok ödülle döndü.

İş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 18.si düzenlenen The Stevie® Awards’ta 4 ödül birden kazandı. Setur İnsan Kaynakları ekibi, çalışan deneyimin odağına alan insan kaynakları uygulamaları ile International Business Awards® (IBA) ® kapsamında “Human Resources Department of the Year” (Yılın İnsan Kaynakları Departmanı) kategorisinde gümüş ödül aldı.

Yaratıcı, yenilikçi ve kariyerlerinde güçlü bir başlangıç yapmak isteyen genç yetenekler için tasarladıkları “Benim Rotam Setur” staj programı ile 2021 Stevie® Awards for Great Employers kapsamında “Best Talent Acquisition Process” (En İyi Yetenek Kazanımı Süreci) kategorisinde de bronz ödüle layık görüldü.

Seturmice ise 2020 yılında gerçekleştirdiği etkinlikler arasında yer alan, dünyanın en büyük dijital dönüşüm ve yetkinlik gelişim merkezi MEXT’in global lansmanıyla, The Stevie® Awards’ta “Etkinlikler & Webcasts” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Digital olarak gerçekleştirilen ve dünyada genişletilmiş gerçeklik teknolojisinin kullanıldığı ilk forum olma özelliği taşıyan Ortak Paylaşım Platformu 2020 ile de The Stevie® Awards’ta “Association Meeting” (Ortaklı Etkinlik) kategorisinde bronz ödül kazandı.

Yöneticilerin insan kaynağı yönetimi konusunda geliştirilmesi için hayata geçirilen” HR Boot Camp” yönetici gelişim programıyla Setur “Best Use of Performance Support” (En İyi Performans Desteği) kategorisinde gümüş ödül kazandı.

The Stevie® Awards ve Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri gibi uluslararası prestijli ödüller kazanmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, “Pandeminin tüm etkilerinin derinden hissedildiği bir dönemde tüm çalışmalarımızla böylesine değerli ödülleri kazanmak bizler için gurur verici ve önümüzdeki dönemler için de çok önemli bir motivasyon. Tüm ekipleri kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Brandon Hall The Excellence Awards – Excellence in Human Capital Management Programı; dünyanın önde gelen şirketlerinin katıldığı ve ölçülebilir sonuçlar elde eden uygulamaları başarıyla hayata geçen en iyi kuruluşları ödüllendiren bir programdır. Her yıl Amerika’da düzenlenen bir törenle ödüller sahipleri ile buluşurken, devam eden pandemi nedeniyle etkinliğin bu yıl da sanal olarak düzenlenmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER