24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Skal Talks 2022’nin ilk konuğu Meliha Okur

Skal Başkanı Uğursal Uğur, Skal Talks 2022’de konuştu. Skal Talks 2022’nin ilk konuğu ise Meliha Okur oldu. Crowne Plaza’da gerçekleşen söyleşide turizmde ekonomik gelişmeler, yabancı personel, kalifiye personel ve personel sorunları, Ukrayna-Rusya krizi gibi konular ele alındı. Skal Başkanı Uğursal Uğur yaptığı açıklamada;

“Bugün Crowne Plaza Antalya Hotel’de gerçekleşen yemekli toplantımızın ve Skal Talks 2022’nin ilk konuğu olan gazeteci, yazar ve ekonomist Sayın Meliha Okur hanımefendi oldu. Turizm ve bağlantılı sektörler konusunda kıymetli yorumlarını bizlerle paylaşan sayın Okur ayrıca merak ettiğimiz konulardaki sorularımızı da büyük bir içtenlikle yanıtladı.

Turizm, ekonomi, çevre, küresel ısınma ve eğitim konularında birçok noktaya değinen Sayın Okur Antalyalı turizmcilere olan güvenini yinelerken, 90’lı yılların başından bu yana sürmekte olan mücadelemizi takdir ettiğini belirtti” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  "Aquaworld Belek"e iki çevre ödülü birden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turizmci gözüyle Ruanda
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Lavanta Tarla Günleri Tekirdağ'da başlıyor
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER