Soner Deveci, Orka Hotels’in Fetiye’deki 3 Oteline Genel Müdür Oldu

Güncel 15 Ocak, 09:56'de eklendi

Soner Deveci, Orka Hotels’in Fetiye’deki 3 Oteli’ne Genel Müdür Oldu

Turizm sektörünün deneyimli ismi Soner Deveci, 2005 yılından bu yana görev aldığı OrkaHotels Grubu’n Fethiye’deki 3 Oteli’nin genel müdürü olarak gruptaki görevine devam edecek.

Soner Deveci, Orka Hotels’in Fetiye’deki 3 Oteli’ne Genel Müdür Oldu

Orka Hotels en son 5 Yıldızlı Orka Lotus Beach Marmaris İçmeler yatırımlarından sonra Fethiye’de bir yeni otel ve bölgenin merakla beklenen değerli yatırımı Orka World Aquapark’ı hizmete açacak. Biz de Gm Turizm & Yönetim Dergisi olarak Soner Deveci’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

 

ÖNERİLERİNİZİ SUNUN!

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Subat ayı itibari ile qmawards.com ve gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.