Spice Hotel & SPA “Güvenli Turizm Sertifikası’yla 29 Haziran’da Açılıyor!

Güncel 22 Haziran, 18:16'de eklendi

Spice Hotel & SPA “Güvenli Turizm Sertifikası’yla 29 Haziran’da Açılıyor!

Antalya’nın Belek bölgesinde yer alan Spice Hotel & SPA “Güvenli Turizm Sertifikası’nı” alarak kapılarını 29 Haziran tarihinde açıyor.

Spice Hotel & SPA  Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde tüm kriterleri tamamladı. Yapılan denetimleri de başarı ile sonuçlanan Spice Hotel&SPA  “Güvenli Turizm Sertifikası”nı aldı.

güvenli turizm

Spice Hotel & SPA  Sezona Merhaba Diyecek !

Misafirlerine güvenli tatil sunacak olan Spice Hotel & SPA  , 29 Haziran 2020 tarihinde  yeni konsepti ile kapılarını açarak sezona “merhaba” diyecek.

Spice Hotel & SPA’nın kendi mistik ruhunu Akdeniz’in büyüleyici güzelliği ile pekiştiren sihirli dünyası ile birbirinden lezzetli sunumlarıyla ziyaretçilerini büyüleyen a la carte restoranları; birbirinden güzel show ve konserleri ; mavi dalgalarla dost olacağınız renkli su sporları; yarış ve rekabeti mutluluğa dönüştüren oyun salonu; tepeden tırnağa yenilendiğinizi hissedeceğiniz SPA Merkezi; eğlencenin sınırlarını zorlayan diskosu ve size farklı dünyaların kapısını aralayan sineması ile SPICE; sadece beklentilerinizin değil hayallerinizin de esin kaynağı olacak. Eğer siz de kendinizi bir masalın tam ortasında bulmak istiyorsanız, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürecek sihirli değnek elimizde…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.