Taşkın Aydoğan, SentidoTuran Prince Bünyesinde

Güncel 21 Mayıs, 13:10'de eklendi

Taşkın Aydoğan, Sentido Turan Prince Bünyesinde

Taşkın Aydoğan, 20 Mayıs 2019 tarihi itibariyle Sentido Turan Prince Hotel’de  Operasyonlardan Sorumlu Nöbetçi Müdür görevine atandı.

Taskin Aydogan

Taşkın Aydoğan Kimdir?

Profesyonel iş hayatına Öger Tours, Öger Hotels’de başlayıp farklı departmanlarda training yapıp profesyonel iş hayatına, Event Project Manager, Duty manager, Night Manager, Operation manager olarak devam etti. Çalıştığı hotellerde çok başarılı operasyonları yönetti. Simena, İnternational Hotel, Simana Park, Crystal Hotels, Başaran Group Hotels, Dosinia Luxury Resorts olmak üzere. Şu an içinde Sentido Turanprince Hotel and Spa da bulunuyor.

Evli, 3 çocuk babası iyi derecede Almanca, İngilizce, Rusça bilmekte.

Hotel hakkında:

Resort otel, 2004’te kurulmuştur. Tatil yeri, misafirlere toplam 458 adet oda sunmaktadır. Misafirler, “check-in / check-out” işlemlerinin yapıldığı resepsiyonun bulunduğu lobi alanında karşılanırlar. Ortak alanlardaki kablosuz internet bağlantısı (ücretsiz) yolculara, dış dünya ile iletişimde kalma olanağı sağlamaktadır. Restoran, kafe, bar ve plaj barı gibi çeşitli gastronomi hizmetleri verilmektedir. Bir hediyelik eşya dükkanı ile diğer mağazalar keyifli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Çocuklar tesisin oyun parkında enerjilerini diledikleri gibi harcayabilirler. Oyun odası, tesisin sunduğu ilave imkânlar arasında yer almaktadır. Araç kiralama, tıbbi destek, transfer hizmeti, çamaşırhane ve kuaför sunulan imkânlar arasındadır. İletişim veya iş amaçlı tüm ofis faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için bir faks cihazını kullanıma hazırdır. Konferans, sunum ve kongreler için 7 adet konferans salonu bulunmaktadır.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.